Zestaw wskaźn. w B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cze!

Jak wyciągnąć zestaw wskaźników w B? Chętnie poproszę o wersję postepowania na niskie temperatury (garaż mam nieogrzewany).
W zamian oferuję instrukcję na powyższy temat do A

Pzdr.
  
 
Drogie Kolegi!

To naprawdę dla mnie ważne.

Pzdr.
  
 
Jesli chodzi Ci o wyjecie zegarow - to pod oslona kierownicy jest jedna srubka, a w nawiewie ( chyba srodkowym )druga. Totr wie - mowil mi kiedys ale nie wiem czy dobrze zapamietalem.

Czyli scigaj Totra !!
  
 
Robiłem to kiedyś, może nie wszystko pamiętam, ale:

1. Zdjąć górną osłonę kolumny kierowniczej:
- odkręcić 2 małe wkręty dostępne "za" kierownicą, po jej obróceniu o odpowiedni kąt. Można ich w pierwszej chwili nie zauważyć bo mają czarne zaślepki o średnicy ok 5 - 7 mm
- odkręcić wkręty od dołu w/w osłony, łączące część dolną z górną.
Jeśli zdjąłeś górną część osłony kolumny, odsłoniłeś właśnie pierwszy wkręt panela wskaźników. Jest on na środku tuż nad koluną kierowniczą, poniżej panela.

2. Wyjąć obie kratki środkowego nawiewu powietrza (podważając z boków np. wkrętakami). Odkręcić właśnie odsłonięte wkręty mocujęce nawiew i wyjąć go.
Odsłoniłeś właśnie drugi i ostatni wkręt panela.

3. Po pdkręceniu obu wkrętów panela unieść lekko prawą stronę i całość wysunąć kilka cm w prawo (z lewej strony jest on tylko wsunięty). Pozwoli to na dalsze (2 - 3 cm) odchylenie panela do siebie.

4. Po odchyleniu panela na grubość ręki, trzeba odpiąć z tyłu 3 lub 4 kostki elektryczne (przewody są dość krótkie więc trudno tam zajrzeć - trzeba działać po "omacku")

5. Dopiero teraz panel jest Twój!

--- THE END ---
  
 
Dzięki wszystkim - będę działał w weekend. Muszę wymienić parę spalonych żarówek.

Pzdr.
  
 
nie ma sprawy wisisz mi i Kartosowi pifko na następnym zlocie
  
 
A Ty mi Tomaszku wisisz pifko za reklame !!
  
 
A tom się wpieprzył.

Pzdr.
  
 
spoko spoko. Dramar dzięki za reklamę ale wiedza też ważna. co do pifka to jeszcze chyba nikomu na zlocie nie brakło? oby tylko wszyscy dojechali tak jak to na forum deklarują.