Toyota corolla+pioneer deh-p363omp do tego jakie głośniki???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam toyote corolle 93 i kupilem radio pioneer deh-p363omp jakie do tego radia dobrac glosniki planowalem 6 sztuk plus cos do bagaznika i chyba o wzmacniaczu pomysle co konkretnie wybrac prosze o rady.....dadam tyle ze teraz chodzi to na fabrycznych glosnikach w przednich drzwiach i jakis podrobkach w tylnej polce
----------
serdecznie dziekuje za pomoc
  
 
Cytat:
2004-12-27 20:37:45, kohaniak pisze:
mam toyote corolle 93 i kupilem radio pioneer deh-p363omp jakie do tego radia dobrac glosniki planowalem 6 sztuk plus cos do bagaznika i chyba o wzmacniaczu pomysle co konkretnie wybrac prosze o rady.....dadam tyle ze teraz chodzi to na fabrycznych glosnikach w przednich drzwiach i jakis podrobkach w tylnej polce ---------- serdecznie dziekuje za pomoc



Standard :
a) głośniki przednie z radia, subwoofer napędzany wzmacniaczem
b) wzmacniacz czterokanałowy(2 kanały na przód, 2 kanały w mostku na subwoofer)

Ambitnie :
a) wzmacniacz 4-kaałowy na przód (dwudrożny lub trójdrożny system) + wzmacniacz 2 lub monoblok na subwoofer
b) wzmacniacz 4-kanałowy lub sześcio na przód (2-drożny lub 3-drożny system przedni) + wzmacniacz 2-kanałowy lub monoblok na subwoofer

Ekstrawagancja (nie mylić z High-End)
a) każdy głośnik napędzany z oddzielnego wzmacniacza - najlepiej mono

Takie są mniej więcej obowiązujące trendy.
Przeważnie brzmienie głośników wzmacniaczy i innych urządzeń dopasowywujemy do własnych upodobań. Czasami wystarczy wizyta w jednym, dobrze zaopatzronym sklepie a czasami tzreba zwiedzić kilka. Przeważnie w typowej szafie odsłuchowej można uchwycić różnice brzmienia i wybrać odpowiednie.

Nie ma odpowiedzi na pytanie : jakie wybrać głośniki do radia ........... . Wybierz jakie się Tobie najbardziej podobają pod względem brzmienia itp.


[ wiadomość edytowana przez: Bolls_no1 dnia 2004-12-28 22:04:34 ]
  
 
no dzieki Ci bardzo troche mi to naswietlilo sytuacje dzieki raz jeszcze......