Profanacja 131

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38209218

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-07 00:54:02 ]
[ powód edycji: zmiana tytułu z "AAAAAAAAAA zamordować" ]
  
 
mialem okazje przejechac tym autem kolo 50 kilometrow po okolicy bielska bedac tam chyba 2 lata temu, autem jezdzil internetowy handlarz samochodami {nie, nie chcialem go kupic od razu mowie }, tuning na maxa jezdzilo to cus slabo jak na 2000 a wlasciciel twierdzil ze to 16v tyle ze maski nie chcial otworzyc cena widze spadla o polowe w stosunku do tamtej.... ehe...i te "cudne" felgi OZ mialem taki wiatraczek z odpustu jak bylem maly
  
 
Huh ... już rozumiem nazwę tematu. Alez masakra. Ktoś się nieźle i długo pastwił nad tym 131.
  
 
tak chyba bedzie latwiej:

mirafiori-tuning

najbardziej smieszy mnie dopisek "bezwypadkowy" oraz "typ: sport/coupe". Taki bezwypadkowy ze az ma grill od borewicza i maske od siesla, o zderzakach nie wspominajac. Kupe zas mozna na tym aucie postawic bo to jedna wielka kupa.
  
 
kosa to wszystko to efekt tuningu a nie wypadku, nie znasz sie to nie gadaj
  
 
Kuffa nie znacie się. Ładna mirka coupe/sport. Jeszcze jak ma motorek 16v to już wogóle. A tak wogóle to było auto Waltera Rohla, prototyp,jego tajna broń, niesty nigdy nie zdecydowano się wprowadzić go do rajdów gdyż był zbyt niebezpieczny, taka B-grupa, albo nawet C-grupa
  
 
Baaaaaa ... C-grupa to przy tym wysiada. Może właściciel po kryjomu wymyka się z bloku szpitalnego C dla psycholi
  
 
profanacja na maxa... taki ladny samochodzik tak zmarnowac - ZAMORDOWAC
  
 
Dobry jest tylko go łoić
  
 
felgi wygladają jak ostrza w mixerze chyba najpaskudniejsze jakie widzialem w tym roku..
  
 
nie mowiąć już nic o dokładności spasowania wszelkich elementów....
  
 
Cytat:
2004-12-28 15:56:00, owz pisze:
nie mowiąć już nic o dokładności spasowania wszelkich elementów....


o jakiej dokladnosci?
  
 
Jueeezuuu

Przecież teraz trzeb by chyba wydać ze 3 tysiaki żeby go doprowadzić do normalnego stanu ZGROZA

P.S. Może jednak se pierdyknę takie skrzydło na klapę bagażnika w mojej 2d ?? Hmm...Muszę to przeanalizować-pasuje idealnie-jak garbaty do ściany
  
 
nie znam się super ale 16 i 120 KM to chyba niemożliwe 16 zaworówka to ze 140 km
  
 
Cytat:
2004-12-28 17:20:20, -SerU- pisze:
(...) P.S. Może jednak se pierdyknę takie skrzydło na klapę bagażnika w mojej 2d ?? Hmm...Muszę to przeanalizować-pasuje idealnie-jak garbaty do ściany


Musowo, tylko takie ze 190-ki EvoII albo jeszcze lepiej od Alfy 156 pucharowej bo takie zaokrąglone bardziej przypasi


ps. Uczcijmy ten gwałt minutą ciszy...
  
 
moj powod do mordu....

132

auto pospasowywane lepiej... ale
  
 
Widzialem to autko i powiem szczerze ze tragicznie nie wyglada.Fakt ze nie jestem za takimi przerobkami ale te sa konsekwentne i pasuja do siebie.
Takze za to nie mordowalbym
  
 
Ja jestem przeciwnikiem "tyjuninku" ale w przypadku tego 132 chyba niezle wyszlo. Tym bardziej, ze wlasciciel utrzymuje, ze wszystko to blacha a nie jakies plastiki, ktorych nie lubie. Z tego co widze na zdjeciach wyglada OK. Wiadomo auto traci swa oryginalnosc i za to rzeczywiscie mozna ....co najmniej gebe obic. Najciekwasze jest to ile ludzie daja za to auto na licytacji. Niezle!