Obniżony 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zrobiłem dziś kilka fotek (ostatich w tym roku) mojemu essikowi i postanowiłem zapodać jedną z nich. Oto jak prezentuje się po lekkim glebowaniu przodu i uniesieniu tyłu . Co do tyłu, to co byście proponowali zrobić z tylnym zderzakiem (oczywiście poza jego polakierowaniem )



  
 
Generalnie to proponuje go obnizyc ... i to ostro Bo teraz wyglada pewnie z tylu strasznie wysoki .... ale generalnie podoba mi sie taka gleba - widac klin ... i efekt ladny.
  
 
No dobra, efekt klina jest fajny,ale jak się go dobrze zrobi, czyli oniżając cały samochód wzgdlędem serii, czyli 4cm z przodu 2 z tyłu (tak się robi w bmw e36 żeby efekt był widoczny) a nie poprzez lekkie obniżenie przodu i podniesienie tyłu!!!. Przecież teraz musi wyglądać z tyłu jak terenówka, koła giną bo nadkola robą się jeszcze większe (a ford i tak ma je duże)
  
 
Chodziło mi właśnie o uzyskanie tzw klina i tak już zostanie . Z tyłu jest trochę ponad serię, ale teraz już o nic nie zawadzam jadac nawet z full załadunkiem (przynajmniej tyłem )
  
 
a czemu ja nie widze zdjatka??


juz wiem dlaczego nie widzialem fotki - podoba mi sie ten wygladzony przedni zderzaczek

[ wiadomość edytowana przez: puniu dnia 2004-12-30 20:39:57 ]
  
 
Wita.
A co powiecie o miom:
  
 
Marcel oddam mojego rs w Twoje ręce jak bede go opusczał w dół
  
 
Cytat:
2004-12-30 20:53:21, Marcel_XR3i pisze:
Wita. A co powiecie o miom:



eeejj, ty już miałeś swój wątek
  
 
do tylnego zderzaka przydalaby sie jakas ladna dokladka no i wygladzenie... i bedzie miodzio
  
 
muszę przyznać, że nawet bym się nie zorientował, że tył jest podniesiony wygląda to dość dobrze a co do tylnego zderzaka....to tak jak bizzy mówi.....uważam, że jedyna słuszna dokładka do tego zderzaka to oryginalna od rs-a.....do tego wygładzenie listwy tak jak z przodu i będzie miodzio
  
 
Zaraz po nowym roku biorę się do roboty
ps. ile taka dokładka może kosztować
  
 
ale dokładke wyszpachluj ze zderzakiem na gładko daje to o wiele lepszy efekt niż normalnie założona dokładka.
  
 
Chodziło Ci o coś takiego
  
 
Buhahaha Dobre na gładko
  
 
Chodzi o taką dokładke jak ma ten na zdjęciach
TU
  
 
Dokładnie wiem jak wygląda dokładka od RS'a Tylko nie wiem jak to będzie wyglądało po wygładzeniu .
  
 
HEYA!!!
Troche zabawy, swiatla lexusy, 2 a'la Mugeny, zaspawana tablica i kolor slupkow i dachu czarny matt. No i zeby w temacie to straszna gleba.
Co wy na to...
  
 
ładnie,ładnie,spróbuj to samo zrobić z kombi
  
 
Cytat:
2005-01-01 14:52:06, YaReQ pisze:
Dokładnie wiem jak wygląda dokładka od RS'a Tylko nie wiem jak to będzie wyglądało po wygładzeniu .



vince chyba mial taka kombinacje zrobiona
  
 
U Michała prezentowało się to tak