Tłumik z kwasówki.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jaki tłumik z kwasówki polecacie do zeteca 1,6 , oczywiście z tańszych ? no i żeby mocy i ubyło.
  
 
wydaje mi sie że kwasowe na zamowienei najlepsze robią MG www.mgmotorsport.pl
  
 
u nas w chorzowie, jest do kupienia w promocji nowu Ulter owal dtm za 300z
  
 
a może ktoś ma wykresy z chamowni ?
szkoda by było kupić jakieś badziewie.
  
 
nie wiem czego sie spodziewasz.... ze tlumik da wyrazne efekty? przerob caly uklad wydechowy, wtedy mozesz ogladac wykresy z hamowni
  
 
Ice popytaj fryszarda on coś wykombinował z tłumnikiem i wiem ze tanio go to wyszło
  
 
Spoko dzięki chce założyć tak żeby było jak orginał, najlepiej żeby średnica rury była taka sama no i wieszaki żeby pasowały ewentualnie z małym przerabianiem.
  
 
Ja tez jestem tym zainteresowany jako ze jestem juz prawie wlascicielem sportowego kolektora ... to teraz chce do niego dobudowac caly wydech
  
 
po taniosci to ja bym proponowal isc do jakiejs firmy co robi rozne rzeczy z nierdzewki i poprosic o wydech tzn rure az do koncowego tlumika. To jest sporo tansze wyjsce. Moj znajomy ma taka firme wiec moge sie zapytac ile by chcieli orientacyjnie.
  
 
ktoś tam mówił o mnie. Odnośnie mojego tłumika. Co chcielibyście wiedzieć?
  
 
Kto to robil ? Za ile ? Jak to dzwieczy ?
  
 
fryszard z czego robiłeś tłumnik?i jakie byłu koszty końcowe ?
  
 
No to tak projekt był mój wykonanie po części też moje, dzwięk jak dla mnie jest miodzio, tzn nie za głośno ale basowo ( od razu zaznacze nie mam stożka), zrobiony jest z aluminium (będzie na wieki).
  
 
A powiedz mi czy nie chcialbys podzielic sie projektem z nami ? Jak nie tu to moze na GG ?
  
 
w profilu widze że masz dwie końcówki to jeszcze wspomnij o koszcie tego przedsięwzięcia
  
 
niestety nie mam GG ale z tym projektem to żadna tajemnica, będe się cieszył że inni moą kożystać z moich podpowiedzi.
koszt to w sumie poniżej 250 zł

PS te końcówki śą kijowe chce je zmienić na owale ULTERA. ale na razie kaski brak.
  
 
To co ... namalujesz cosik ... poopowiadasz Czy jest kat. czy nie ma .. co ze srodkowym ... gdzie sie rozwidla .. itp itd
  
 
ale ja robiłem tylko końcowy tłumik.
  
 
Poniżej 250 zł to kusząca cena żeby się tym bliżej zainteresować.
U mnie konieczna jest wymiana wydechu końcowego a nie chciał bym już zakładać zwyklego wydechu. Czy może ktos coś polecic???
Pozdrowionka
  
 
No nie powiem cena ladna ... ciekawe ile mi zaspiwaja za caly wydech z kwasowki ... juz niedlugo sie dowiem.