BOSCHMANN czy warto ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co ogólnie myślicie o sprzęcie tej marki i czy ewentualnie warto budować system z tym wzmackiem
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=38124353

[ wiadomość edytowana przez: Artur7 dnia 2004-12-30 23:17:40 ]
  
 
Hmmm firma nie nalezy do najlepszych,ale nie nażekam na nich
a co do wzmacniacza to nie wiem czy akurat ci jest taki potrzebny jeśli chcesz podlonczyć pod to jakąs sporą skrzynke to oki,ale pod zwykla tube to sie nie opłaca
  
 
dzięki za odpowiedzi ekszpertóf
  
 
Witam!!

Po samych zdjęciach powinienes sie zoriętowac że cos jest nie tak...mianowicie przedmiotem aukcji jest wzmacniacz 5-kanałowy, a opis dotyczy dwukanałówki...?? Poza tym jest wiele lepszych firm niż BOSCHMANN, choc w ubiegłym roku w zawodach dB Drag, w klasie STREET DIVISION 1-4 królował VW GOLF II wyposarzony w wzmacniacz Boschmanna, suby Beyma, głośniki GMS...więc jak widać nie zawsze trzeba kupy kasy żeby pohuczeć

Pozdro.
  
 
faktycznie nie zauważyłem wiem że ta firma nie cieszy się dużą sympatią ale podobno mają jakis wzmacniacz w miare przyzwoity
  
 
Boschmann to byl fajny jak mialem 17 lat a to bylo strasznie dawno temu i mialem poloneza. Nie wiem skad ludzia ktorych stac na np Astre II w dieselku przychodza takie pomysly?? obecnei sprzet car audio jest naprawde b tani - jak wspomnie jak za alpine zworzona z zachodu placilem wiecej niz byl wart polonez a bym niezly /przejscioweczka/ i wtedy audio w aucie kosztowalo 2 x wiecej niz auto Prosz epoczekajcie poczytajcie fora odluzcie troszke grosza i robcie to jak na XXI wiek przystalo.