Brewki czy badlook?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak by lepiej wygladalo zalorzyc brewki czy przedluzyc maske?mk7
  
 
oczywiście Badlook, brewki to tylko półśrodek
  
 
ja mam brewki za chwile wrzuce zdjęcie na profil, ale wole bad look, tyle że bad look jest z 10X droższy.
  
 
moim zdaniem badlook i tylko badlook....uważam, że brewki nie wyglądają dobrze....
  
 
brewki to delikatny polisz tjuning po mojemu
  
 
już są brewki w profilu zdjęcie 5, autko na zdjęciach nie wygląda dobrze bo ma założony "pakiet zimowy" niski przedni zderzak sciągnięty, brak progów i alusów.
  
 
brewki bleeee
  
 
brewki do du.........badlook do du...........
  
 
najlepszy jest "żołnierzyk" na środku machy
  
 
o jakim żołnieżyku mówisz??
  
 
brewki sie nadaja na WT sam nic nie mam
  
 
badlook rzadzi
  
 
zgadzam sie ze wszystkimi badlook rulez
  
 
Generalnie tez uwazam ze brewki to tylko polsrodek ... ktorego sam nie zaloze bo wyglada smieszniej niz grozniej

Co innego badlook ... tylko prosze nie prostujcie maski tam gdzie grill jest ... to juz nie jest ladne ...
  
 
Cytat:
2004-12-31 19:06:04, NoSeK pisze:
tylko prosze nie prostujcie maski tam gdzie grill jest ... to juz nie jest ladne ...



popieram tylko przedłużenie maski na reflektory, z grillem nic nie robić
  
 
brewki polish tuning

IMHO brewki w porównaniu z BL są jak.... zmywalny tatuaż.
  
 
gerusik... gdziezes ty sie podziewal, co?
  
 
Ja mam z wyprostowanym grilem i mnie się podoba. Zależy co komu i jak. Zdjęcia są w profilaczu. Na wiosne będzie malunek i aluski wtedy będzie lepiej wyglądać. BadLook rulezz
  
 
nie badzcie zli, ale uwazam ze w pewnych autach nie powinno sie robic badlooka..... niestety to sie tez tyczy nowszych essich, sa zbyt okragle a co za tym idzie badlook traci swoj urok. powuzej mk5 to juz jak profanacja
  
 
A ja sie nie zgadzam W MK7 Badlook ladnie wyglada ale musi byc dobrze zrobiony !