Najlepszy sylwester w moim życiu.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O 11:43 dzis wstałem.Byłem w klubie EKWADOR w manieczkach.Brak mi słów żeby określić stopień wypasu.najlepszy sylwester w moim życiu!
  
 
Heh Ja też się dobrze bawiłem-nawet nie pamiętam czy spałem
  
 
a ja nie pamietam jak sie bawilem bo na imprezie spotkalem Johniego Walkera i mnie pokonał BOSZ MOJA GŁOWA!!!
  
 
Moj tez byl super mimo ze we wlasnym domu
  
 
A ja wlasnie wstalem ...
Powoli zbieram sie do dziewczyny
  
 
no to ja sie dołącze mój Sylwester też jak najbardziej udany!
wypas imprezka
  
 
Ja domówka wśród znajomych - pełen ogień! super było
  
 
a moj sie skonczyl o 23
  
 
wlasnie wstalem...

Potwierdzam, bylo grubo...
  
 
ja wstałem dwadzieścia minut temu ale czy poochaty i yankee wstaną tego nikt nie wie
  
 
Bylem tu juz wczesniej, ale dopiero teraz jestem w stanie cos napisac to bylo to
A jutro robimy poprawiny
  
 
no zeczywiscie ...najlepszy sylwester w tym roku
  
 
poochaty i yankee o 10:30 byli juz na nogach i pili kac killera
  
 
łeeeee jakie te klawisze sa głosne jak sie je klika..... a w ekwadorze pare razy sie było :>
  
 
godz 15 a ja dopiero do domu dotarlem sylwak tez mialem wypasik Pamietam ze stasiek do mnie dzwonil ale nie wiem o czym z nim gadalem Zaraz spadam na poprawiny Pozdrawiam
  
 
ja dopiero wrocilem jeszcze przed momentem spotkalem znajoego i poszlismy na browara a o 19 jedziemy do kumpla do roboty wiec moj sylwester sie chyba skoncy w niedziele POZDRO !!!
  
 
yankee wstał o 10:30 i poszedł spać juz w domu i sie teraz obudził i idzie sie kąpciac ale padniety jestem
  
 
Bylo niezle moglo byc lepiej . kilku godzinna amnezja 1 szyba 1 lustro i 3 szwy na paluchu ktos jest leprzy
  
 
no dotarlem do domu co prawda nie swojego ale dotartlem Starogardzka Balsam Pomorski Red Army Kalasznikow, spilem sie i spalilem ogolnie ciekawie, spalem i wstawalem pare razy ale git zajawka
p.s. pilem z przyszla wladza - politologia, zalatwilem zmiany dotyczace drog, samochodow, tuningu i rajdow w Polsce, wiec czekamy na koniec ich studiow wybieramy ich do wladzy panowie
ojojoj jaka ta klawiatura glosna
  
 
Ja jebnałem 6 specjali na szybiego i się obudziłem w ciuchach ok 12, wbijam w Nowy Rok i już