Do maniaków nfs underground 2...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam takie pytanie bo nie wiem co mam robic przeszedlem juz 3 razy wszystkie wyscigi ale tym razem juz sie nic nie dzieje przedtem wlaczal sie chociaz jakis filmik i mialem na mapie znow pelno wyscgigow a teraz sam juz nie wiem czy przeszedlem gre do konca i juz wiecej nie mozna?? wielkie dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi
  
 
jak przejdziesz to pojawi CI sie komunikat ze ukonczyles gre. a masz auta ztuningowane do wymaganej liczby gwiazdek?
  
 
Naciśnij "T" i sprawdź ile masz procent gry. I jak masz rozwinięte autko. Mnie przy 91 % gry pokazał sie komunikat ze odblokowałem już wszystko w trybie Quick Race i takie tam. Żeby uzyskać 100% gry trzeba przejeźdizc wszystkie wyscigi z mapy plus wyścigi "ukryte" czyli z WORLD MAP plus jeszcze pokonac te wszystkie pomarańczowe strzałeczki Jak skończyłes gre to zawsze mozęsz jeszcze pośmigać na Necie albo w quick race bo w karierze to juz nic raczej nie osiagniesz.
Pozdrawiam
  
 
e to ja nawet nie mam 50% dzieki macpaw za podpowiedz bo nie wiedzialem ze w worldmap trzeba jeszcze a tam mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia
  
 
Bombel zrob sobie furke na maxa bo jak masz za mala reputacje to nie pojawia Ci sie nowe wyscigi. Ja tez tak mialem na tym poziomie. Ale pojechalem do garazu kupilem lepsze fele i pojawila sie gwiazdka pojechalem do niej zrobilem zadanie i dostalem nastepne wyscigi. Przechodz tez outrany bo za nie dostajesz unikalne czesci np bodykit na 5 poziomie za 11 wygranych. Milego grania. Jak cos to wal na GG tylko mnie dzis nie ma bo ide do pracy
  
 
Cytat:
2005-01-02 12:15:04, Lo3eK pisze:
Przechodz tez outrany bo za nie dostajesz unikalne czesci np bodykit na 5 poziomie za 11 wygranych.



a niewiesz co trzeba zrobic zeby dostac poserzenia
  
 
dawno już rzuciłem te gre za szafe: przy stanie gry 66% pokazało mi sie ze własnie ja ukończyłem i nie mam co dalej grać.. auto zrobione/zbambrzone na max gwiazdek
  
 
Tak tylko jak bym chcial zrobic na maksa mojego furaksa to by byl wwsiowo remizowy wiec trzeba miec dwie fury jedna zroibic zeby byla ladna a druga zeby odbolokowywac
  
 
Tia. Ta gra powinna byc w polsce zabroniona poniewaz niektorzy czerpia z niej pomysly na tjuning (poniekad wiejski)
  
 
to ja mam pomysła chłopaki...
to moze kto gra w undergrounda to nie wrzuci tu screeny swoich furek co wy na to???
  
 
Cytat:
2005-01-02 15:50:40, Mrozus pisze:
a niewiesz co trzeba zrobic zeby dostac poserzenia



Bo trzeba przejsc wszystkie "ukryte wyscigi" wtedy jest 100%.

Ps: Mi sie znudzila po 4 dniach
  
 
dobry pomysł po kolei ;] ja zaraz pogram i wrzuce screena ;]
  
 
Cytat:
2005-01-02 21:14:55, Lolek88 pisze:
Bo trzeba przejsc wszystkie "ukryte wyscigi" wtedy jest 100%. Ps: Mi sie znudzila po 4 dniach


A tutaj powiem CI zę wcale zę nie ja przejechałem wszystkie wyścigi ukryte i gre zakończyłem na 91 % trzeba jeszcze przejeździć wszystkie wyścigi z ulicy czyli te pomarańczowe strzałki. A mój kumpel skończyłe gre po 4 dniach. Ja też niebawem wrzuce screena. Pozdrawiam
  
 

  
 
Moze jakis konkurs na najladniej stunowana fure ?? dajmy na to 2 ujecia ?? lancer mi nie podchodzi :/
  
 





[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2005-01-03 00:36:17 ]
  
 
gra jest strasznie kaszaniasta nie dosc ze w stosunki do pierwszej czesci owiele prostrza to jeszcze jakimis bulkami sie jezdzi, fajnie jakby zrobili jakas edycje z autami z lat 70

a wogole duzy minus ze trzeba zwiesniaczyc auto zeby dojsc dalej
  
 

MOJE:








  
 
oto moje autka to sa auta z 3 karier ja mam juz niby 100% a i tak nieodblokowalo poszerzen musze powalczyc z pomaranczowymi strzalkami















jak wam sie podobaja
  
 
mi sie bodoba tylko skyline i mitsu evo. ja nie wiem jak mojego tu wrzucic niemam zadnego serwera