W zakladce samochody

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co za baran spakowal plik ksiazki "naprawa i obsluga lady nivy"
Ja i wielu mojch kolegow nie uzywa opery . pozatym zeby otwozyc
zawartos terzeba wykonac 16 polecen . poco ? ???
.......prosze to poprawic....


[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-01-02 21:12:09 ]
[ powód edycji: literowka w tytule ]
  
 
a może tak mniej natarczywie? i konkretnie z podaniem linków.
  
 
Cytat:
2005-01-02 16:12:55, jacekwaw pisze:
co za baran spakowal plik ksiazki "naprawa i obsluga lady nivy" Ja i wielu mojch kolegow nie uzywa opery . pozatym zeby otwozyc zawartos terzeba wykonac 16 polecen . poco ? ??? .......prosze to poprawic....


Bez kompresji "baran" musialby wgrywac ta ksiazke pewnie z 2 albo 3 razy dluzej (wiekszy plik) a Ty musialbys wrzucone przez "barana" archiwum sciagac duzo duzo dluzej. Zaopatrz sie w jakies oprogramowanie do rozpakowywania (WinRar, WinZip, FreeZip, itp.) i rozpakuj.. Do tego piszesz ze nie uzywasz opery - wiec w czym problem..???

Przepraszam "barana".... za zbaranienie...
  
 
plik lada pomimo sciagniecia go przy pomocy winzipa, i tak niemozna otworzyc. co to za program DjVu i dlaczego zoda przegladarki opera.
  
 
Jesli nei chce sie rozpakowac, to plik jest uszkodzony najprawdopodobniej(zle sie sciagna/jest uszkodzony na serwerze)
Ewentualnie wersja programu rozpakowujacego jest za stara.

A to DejaVu to jest plugin do przegladarki internetowej, dzieki niemu mozna pieknie i w kolorze ogladac ksiazke, ktora malo miejsca zajmuje.
Z tego co ja pamietam, to w tym archiwum jest instrukcja jak nalezy ksiazke odczytac. - mowa o LiekkowyjeAwtomobiliWaz.
Tak czy tak, plugin dejaVu jest niezbedny aby odczyatc niektore ksiazki na naszje stronce
  
 
Wszystko jest ok.


Przed chwilą własnie sprawdzilem osobiście.
Faktem jest to że trzeba pluginy doinstalować do przeglądarki.
Zresztą wszystko jest opisane (co po kolei trzeba robić) w pliczu readme.txt....