Jaki wzmacniacz ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Własnie robie sobie suba i nie moge znalesc odpowiedniego wzmacniacza (Oczywiscie wzmacniacz do samochodu)
Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.



A ma to byc do glosniczka takiego:
LINK

Z gory THX
  
 
Stawiał bym na blaupunkta gta, ewentualnie jak chcesz taniej to używany RTO z allegro.
  
 
no ja uzywam RTO terminatorka tego najmocniejszego. Oczywiscie ma swoje znieksztalcenia ale da sie z nimi zyc..
  
 
A mozna dokladniej?
Jakies linki do allegro czy cos.

bo tego jest tam troche.
mysle tak do 300zł ale jeszcze nie wiem, bo jak mam jakis badziew kupic to wole troche poczekac i se kupic cos lepszego.

Pozdro 600
  
 
Cytat:
2005-01-04 14:45:35, TeeJey pisze:
A mozna dokladniej? Jakies linki do allegro czy cos. bo tego jest tam troche. mysle tak do 300zł ale jeszcze nie wiem, bo jak mam jakis badziew kupic to wole troche poczekac i se kupic cos lepszego. Pozdro 600



Uważasz, że za 300zł to coś dobrego kupisz?
Od złodzieja pewnie tak, ale nie tędy droga.
  
 
Nie myśle by kupywac cos dobrego bo takie cos kosztuje co najmniej 2 tys. zlotych.
Chce poprostu cos, co dobrze by mi gralo z tym glosnikiem, nic wiecej.
A z tego co napisali pare postow nizej to mysle ze cos kupie, np. jakiegos RTO, lub cos innego uzywanego, tylko nie wiem ktory by byl dobry do tego glosniczka, bo sie poprostu na tym nie znam.
Wiec prosze by mi ktos cos doradzil.
linki mile widziane.

Pozdro 600
  
 
RTO
GTA
  
 
Cytat:
2005-01-04 22:07:02, TeeJey pisze:
A z tego co napisali pare postow nizej to mysle ze cos kupie, np. jakiegos RTO, lub cos innego uzywanego, tylko nie wiem ktory by byl dobry do tego glosniczka, bo sie poprostu na tym nie znam. Wiec prosze by mi ktos cos doradzil. linki mile widziane. Pozdro 600



W takim razie sam wyszukaj odpowiednie dla Ciebie cenowo propozycje i je zaprezentuj (parametry itp), nie rządaj by ktoś robił to za Ciebie, bo jak się nie spodoba to do kogo będą pretensje? Parametry wzmacniaczy pomagają we wstępnym wyborze, ale najważnieszy liczy się odsłuch.


[ wiadomość edytowana przez: Bolls_no1 dnia 2005-01-04 22:31:00 ]
  
 
No to co byscie powiedzieli o tym?

Magnat

wszystkie odpowiedzi na temat tego wzmaka mile widziane.

  
 
Ten stx to nie jest żadna rewelacja aby szukać niewdomo jakiego wzmaka.
Myśle że ten magnat był by ok. tak samo jak RTO czy blaupunkt. Choć możesz sie skusić na lanzara ze sterowaniem podbicia LINK



[ wiadomość edytowana przez: mwmblack dnia 2005-01-05 17:15:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: mwmblack dnia 2005-01-05 17:15:58 ]
  
 
Wiem ze ten stx zadna rewelka, ale jest napewno lepszy od nie jednego badziewia ktore jest sprzedawane na allegro za ok. 150-200 zeta.
Dziekowka za wszystkie odpowiedzi.

Pozdro 600