Moja nowa furka :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto długo oczekiwane przez wiele osób potwierdzenie zdjęciowe, że jednak kupiłem sobie koljną furę. Pozdrawiam parę osób, które mnie nie lubią
img143.exs.cx/my.php?loc=img143&image=IM002417.jpg
img110.exs.cx/my.php?loc=img110&image=im0024191de.jpg
img71.exs.cx/my.php?loc=img71&image=im0024227ls.jpg
img71.exs.cx/my.php?loc=img71&image=im0024244xr.jpg
img96.exs.cx/my.php?loc=img96&image=im0024271ki.jpg
img96.exs.cx/my.php?loc=img96&image=im0024402li.jpg
img113.exs.cx/my.php?loc=img113&image=im0024438ro.jpg
Oto i on ... Ja jestem z niego bardzo zadowolony. Na razie zero awarii. Sprawdzany był w salonie autoryzowanym Mercedesa. Wydałem na to słono powyże 500pln. Sprężanie idealne. Samochód 100% bezwypadkowy. Łożyska, 4 tarcze hamulcowe, zaciski, klocki, opony, felgi, tylne lampy - całkowicie NOWE. Skóra w idealnym stanie. Przebieg 160tysiące całkowicie udokumentowany. Silnik o pojemności 2.6litra, ma głowicę po obróbce BRABUSa, moc przekracza 170KM. Do niego mam jeszcze koła zimowe z felgami stalowymi. Wyposażenie obejmujące pakiet elektryczny kompletne, niestety prócz tylnych szyb elektrycznych. ELektryczne fotele, szyberdach, lusterko, grzane fotele ...
  
 
Ciesze sie i widze ze ty sie cieszysz tylko po cholere tyle razy temat zakladales ?? ogolnie jest spoko fajne fele.
  
 
Fajna fura Gratuluje Mochu
  
 
Ladny bardzo ladny niech sie dobrze jezdzi i bez awaryjnie
  
 
no no fajna furka))stan bdb))jeśli chodzi o merce to słyszałem że są to autka NIEDOZDARCIA)))))
Nie martw się że nie masz szyb elektrycznych z tyłu...mój starszy ma paska z 92r. pełna elektryka i padł podnośnik do szyby...kurde kosztuje 200zł+ robociznaDD oddał by wszystko za 4 korbki
Na pewno będzie Ci się dobrze jeździło...w końcu mercedes to nowszy model kaszlaka
  
 
Skoro Ci sie podoba to ok, dla mnie to zwykła taryfa.. sory, ale nie znosze tych aut, kojarza mi sie z grubodupną parą helmut helga ze złotymi okularami na nosie.. Powiedz mi moch: co jest fajnego w tym aucie ?? moze jest mocny i komfortowy, ale nikt na ulicy na nige nie spojrzy, no chyba ze czeka na taryfe.. sie nie obrażaj, ale nie wiem jak kogoś poniżej 60 tki moze takie auto rajcować..
  
 
No no no Piękna fura. Sam miałem W201 190 E 2.6 i byłem z niego niesamowicie zadowolony. Elastyczność bajka-na 3 leci od 30 do 160 km/h , v max trudny do osiągnięcia w Polsce , chyba tylko ze 2 razy wrzuciłem w nim 5 bieg-nie było za bardzo gdzie go używać . Ma jednak jak na mój gust kilka wad: po pierwsze Baby Benz ma minimalną ilość miejsca z tyłu, kiepski bagażnik (mały otwór i wysoko krawędź załadunku). Najważniejsze jednak jest to, że jest to ZA MOCNY silnik do tego samochodu-w moim przypadku silnik i skrzynia były OK ale po przejechaniu pod moją noga 200 tyś km rozsypało się wszystko od skrzyni w tył (wał, podpory, most, tylni zawias) a koszty naprawy mnie przeraziły.

Generalnie fura zajebista i z chęcią kupiłbym sobie jeszcze raz ten model. Pamiętaj jednak o przeniesieniu napędu i kontroluj co jakiś czas jego stan. Jak Ci zacznie coś z tyłu stukać przy ruszaniu z 1 biegu, to znak, że kończą się poduszki pod tylnym zawiasem. W razie czego służę radą, bo znam te samochody jak właną kieszeń

Życzę Ci miliona kilometrów
  
 
mille, jednak się oglądają . Nie obraża mnie Twoja opinia, ponieważ mercedesy typu 190 są za małe na TAXI . Nie jest to autko brzydkie wg. mnie. Również wg. młodzieżowe, a nie kobyłka W124 :0. Ale każdy ma swoje zdanie.. Jestem z niego zadowolony choć niewiele moge powiedzieć. Mcqueen pewnie wypowie się w temacie bo dziś jechał ... ja jeżdże, jeździ mi się KOMFORTOWO, SZYBKO, CICHO (czyt. ZA CICHO). Dla mnie super.
  
 
Auto fajne ale koszty czesci cie zabija
  
 
to jakis nowy model fiata ? na tej samej plycie podlogowej co kanciak ? :| dla mnie lipa bo wyglada jak 3/4 mercedesow czyli wstretny.......bez obrazy.Chyba myle fora
  
 
Spokojnie nic na razie nie jest do wymiany, anie jeżdże tak jak maluszkiem. Obchodzę się jak z jajkiem. Na razie do wymiany ma paseczek . A to niedroga sprawa.
  
 
Ja uważam tak samo jak mille auto dla dziadka :p za bardzo komfortowe hehe bez obrazy no mocne komfortowe ale ja bym takiego niechciał zawias za miekki ale mam nadzieje ze bedzie ci słuzył pozdro
  
 
Ceny części: sprzęgło (padło po 300 tyś km) z wymianą 1200 zł, amortyzatory komplet (przód+tył) ciut powyżej 800 zeta (Monroe z wymianą), klocki hamulcowe 150 zeta (oryginalne-innych nie radzę stosować), poduszki przednich kielichów (wymieniałem przy wymianie amorków) 100 zł/szt. , kable zapłonowe 80 zł sztuka (to nie pomyłka a potrzeba aż 7 i to był dla mnie największy szok ale też wytrzymały 300 tyś), książka Sam Naprawiam samochód Mercedes 190- 45 zeta i to była najlepsza inwestycja
  
 
Jezuuuuu sprzęgło to trochę drogie u was. Ja zaopatruję się w części taniej. Wszystko mi podała moja zaprzyjaźniona firma i cenę srzęgła mam podaną 780pl ( z ich zarobkiem). Reszta to taka umowna i tych cen nie mam... ale sprzęgło tochę drogo 1200pln
  
 
Tak będzie prawdopodobnie wyglądać za 3-4 miesiące.



[ wiadomość edytowana przez: moch dnia 2005-01-02 22:56:18 ]
  
 
1200 zeta-sprzęgło, docisk, łożysko, wymiana u kolegi w warsztacie
  
 
Może i fura ok ale to emeryt stajl, mało furious....
  
 
Aha, racja, racja ... czyli u mnie komplet z 1000pln. Damy radę ... ostataecznie
  
 
ot mercedes .... mnie sie podoba nawet bardzo ,oby ci dlugo sluzyl pozdrawiam
  
 
a mi sie one podobaja to jest bardzo ciekawa alternatywa dla E30 i prawde mowiac wolałbym takiego merca niz bmw Co najwazniejsze ten egzemplarz nie byl uderzony nigdy wiec posluzy dluuuuugie lata