Prosze o wycene mojej rajdówki :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiitam!
Prosze Was o wycene mojego samochodu, ile byscie byli skłonni za niego zapłacić bo sie zastanawiam nad sprzedażą.
Fakty:
- 91 FL
- silnik: wałek Ireco Motorsport 5, głowica -2mm, wyczynowy gaźnik, wydech tekla
- zawias: klepany resor, z przodu 2xKYB tył uginane spręzyny + utwardzone krosno, tył nowe wachacze, 4x nowe łozyska, zwrotnice po regeneracji
- wnętrze: 2x kubły, 2x pasy Schroth, centralny wyłącznik prądu, zegary okrągłe z łady(prędkość,obroty,paliwo) kierownica monte carlo+naba
- koła: 4x12" z zimówkami w dobrym stanie
- hamulec: 4x nowe cylinderki, z przodu nowe bębny i szczęki
- buda: trocha poobijana ale w zeszłuym tygodniu był na blacharce podłogi, samochód oklejony bardzo ładnie reklamami sponsorów: H&P Autosport i DeWALT

dodatkowo: gażnik seria po regeneracji, wydech z eleganta nowy, 4 felgi z uno, 2 zwykłe fotele, głowica z zaworami , pompka paliwa, jakies lampy i inne gadzetgy, 2 x tył KYB, niskie spreżyny na asfalty i troche innych gratów
  
 
Cytat:
2005-01-04 23:14:08, LoRd_S pisze:
Wiitam! Prosze Was o wycene mojego samochodu, ile byscie byli skłonni za niego zapłacić bo sie zastanawiam nad sprzedażą........


Wrzuc jakies foty, bedzie latwiej.
Zreszta i tak pewnie nie wyciagniesz za niego tyle ile jest wart dla Ciebie... niestety
Mysle, ze cos kolo ~2400 ? Moze troche wiecej...
  
 
mysleze dwa to bys wziol. taniej na czesci sprzedac kubly osobno itede.
  
 
Bo wisz to wszystko zalezy na kogo trafisz jak komus bedzie to kaszel do sportu potrzebny to nie bedzie patrzyl czy jest poobijany. A jak jakis wiesniak i pseldo mechanik to moze byc ciezko za niego duzo kasy zabrac.


Z tego co pisesz to ja mysle kolo 2 tys(ale ciezko bedzie za tyle kaszla sprzedac w dzisiajszych czasach). U mnie kumpel chcial 1,1 sprzedac za 2 tys i mu sie nie udalo.


Z wiec zycze powodzenia


A za ~2,4 tys (nie ma takiej mozliwosci chyba ze jakis debil totalny by go zabral)

[ wiadomość edytowana przez: HuHu dnia 2005-01-04 23:37:08 ]
  
 
Wszyscy właściciele maluchów maja ten sam problem: przy pierwszej próbie sprzedaży często chcą dwa razy za dużo, ale poźniej rynek ich prostuje..
z kad ja to znam..

jeśli jeszcze da rade to zrób go na serie a cześci puść osobno..
  
 
i z tym sie zgodze. Zrob serie

A Czesci zawsze sprzedaz.
  
 
Daje 100 zeta ... no po koleżeńsku 200 zeta i MÓJ . Żartuję. 2 tysie powinineś wziąść.
  
 
Jak jest ładny to za 1200 może łocha znajdziesz na niego Bo w sumie z tego twojego opisu wynika że ma wszystko i nic zarazem.No i kupi jedynie ktoś kto akurat będzie szukał takiego tuning bąka.
  
 
  
 
przepraszam że wchodze w parade ale jestem ciekaw ile dalibyście za moje auto , znacie je widzieliście opis także chętnie posłucham opinii . tutaj znajdziecie zdjęcia strona simona
  
 
Cytat:
2005-01-04 23:33:55, HuHu pisze:
....A za ~2,4 tys (nie ma takiej mozliwosci chyba ze jakis debil totalny by go zabral)....


No faktycznie troche zawyzylem po kolezensku
Tak jak chlopaki mowia - na czesci wyjdzie lepiej
  
 
Patrzac po allegro gdzie rajdówek jest sporo to może weźmiesz 2 k zł.
Ciężko po wejsciu do unii sprzedac malca. Lepiej tak jak mówią na seriee go , a czesci osobno.
  
 
Cytat:
2005-01-05 14:29:54, lukaszc pisze:
przepraszam że wchodze w parade ale jestem ciekaw ile dalibyście za moje ....


Ciezko wycenic takie auto... niby sporting, ladny i dobrze zrobiony... ale to nadal maluch... zwlaszcza ze normalni ludzie wola golfy i kadety, a kto sie zna na rzeczy to kupi ale za marne pieniadze
To tylko w naszych oczach nasze auta przybieraja na wartosci... a mamy juz 2005...