Co zrobileś dzisiaj w swojej maszynie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wymieniłem filtr powietrza i swiece.
  
 
skonczylem gaz
  
 
ja jeszcze zalalem go lpg do pelna i beny za 3 dychy...
  
 
jak tak jak voy skonczylem i hi hi tym razem linka musialem dojechac do stacji jak ja kocham to ze nie mam rezerwy u siebie - cos nie mryga ta p*** dioda a pozatym to chyba jedyna rzecza bylo przejechanie sie to work i tyle a tak z innej beczki post bardzo interesujacy
  
 
dziekuje Jery.
  
 
dziś rano jak siedziałem w środku to go zwymyślałem od złomów a jak wyszłem wypłaciłem mu buta !!

koniec opowieści na dziś
  
 
Dolałem płynu chłodzącego bo coś mi ubywa
  
 
Cytat:
2005-01-05 21:28:05, trombocyt pisze:
Dolałem płynu chłodzącego bo coś mi ubywa



albo dziura albo uszczelka pod glowica.....
  
 
nowy reduktor,napawanie pol osi,nowe lozysko,oc slowem 750pln w plecy
  
 
Wyjałem siedzenia celem wymiany tylnego dywanika z brązowego na szary. Z oparcia tylnego siedzenia sypie się jakiś biało-żółty proszek i niestety nie jest to amfetamina bo już bym jutro wkładał dwulitrówke po założeniu dywanika

PS Fajny topic, można się komuś wyspowiadać jak coś nie idzie po myśli
  
 
tak tak ja tez to zauwazylem u siebie ale jakos tez z tego zysku nie moge czerpac
  
 
spotkalem Flowera
  
 
jeszcze nic, ale moze cos potem... a dzieki Qattro za pozdro, dostalem od Flowera...
  
 
a ja wczoraj spotkalem Quattra, kupilem plyn do spryskiwaczy 4 L za 24 zeta (Shell - zdzierstwo), nalalem do baku (3 razy) za 180 zeta
  
 
Ja dobiłem dziś do śmietnika. Dzięki Ci Boże za gumowe zderzaki w borewiczu
  
 
nie moge sie zdecydowac... czy rozfoliowac szyby i zostawic tak jak fabryka dala czy tez ofoliowac pozniej ale jasniejsza folia???

bo dzis sie znowu nawkurwialem jak parkowalem tylem bo ni chuja widac... zaparowane i czarno w srodku.. hehe musialem drzwi kierowcy otwierac i patrzec.. a lalo niemilosiernie...
  
 
Cytat:
2005-01-06 16:27:45, k1cyprys pisze:
bo dzis sie znowu nawkurwialem jak parkowalem tylem bo ni chuja widac...


A lusterka???
  
 
ja mam ten sam problem, juz dwa razy zaliczyłm jakiś słupek albo kosz, ale łądnie samochód wygląda, a teraz będzie jeszcze lepiej wyglądał bo pomału przygotowuje nowy look

lusterka w poloenzie są dobre bo duzo widać, a w fiacie co powiesz? maskra
  
 
Cytat:
2005-01-06 16:27:45, k1cyprys pisze:
nie moge sie zdecydowac... czy rozfoliowac szyby i zostawic tak jak fabryka dala czy tez ofoliowac pozniej ale jasniejsza folia??? bo dzis sie znowu nawkurwialem jak parkowalem tylem bo ni chuja widac... zaparowane i czarno w srodku.. hehe musialem drzwi kierowcy otwierac i patrzec.. a lalo niemilosiernie...



Nie odklejaj folii. Ja nie mam z tylu a i tak nie raz drzwi orwieram .
Cytat:
nalalem do baku (3 razy) za 180 zeta



hehe burzuj
  
 
Ja to bym zostawil ta folie ale hmm to nie ten temat a dzisiaj jak codzien praca i z pracy i tyle nawet nie pojechalem na stacje k.. jak daleko jeszcze do 10