Logo dla ACM-Racing

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
prosba o pomoc do znajacych sie na grafice.
Potrzebuje wykonac profesjonalne logo dla ACM-Racing...

ktos sie zna na tym?

Pozdarwiam
  
 
No to chyba dobrze trafiłeś Mam już kilkanaście na swoim koncie Jak je gdzieś wygrzebię, to zarzucę przykłady. Masz jakiś pomysł na to logo? Co na nim chcesz mieć?
  
 
za ile ?
  
 
dzieki za odpowiedz:

na logo widzial bym niektore z tych elementow:

-flaga
-tabliczka rajdowa
-oczywiscie skorpion abartha
-napis acm-racing
- ewentualnie jakies inne elementy

logo raczej "classic" ale w stylu modern-line

nie znam sie na tym, ale chcialbym aby logo bylo "dynamiczne"..
  
 
Robię loga w takim stylu:



Jak pasuje, to mogę nad tym posiedzieć jak znajdę chwilkę
  
 
ok..czekam na jakies propozycje. dzieki
  
 
No to tak na szybko



Jeśli nasunęło Ci to jakiś pomysł, to napisz co byś jeszcze tu widział Albo jak to widzisz...
  
 
hmm ja mam pytanie z innej beczkie kiedy Wasza strona bedzie działac?
  
 
serU - a teraz pokaz prosze jak tto bedzie wygladac na wektorkach zeby nadawalo sie do czegokolwiek
  
 


Proszę bardzo Tyle, że na potrzeby tej prezentacji komprecha JPEG zeżarła jakość. Inaczej ten plik by zajmował parę MB
  
 
Seru jesteś the beściak.
  
 
Ja moze nie powinienem sie wypowiadac bo jestem tylko nic nie wiedzacym grafikiem ..ale takie logo nie pasuje do starych fiatow..jest zbyt skomplikowane. Logo musi byc proste i przyjemne .
  
 
Hmm...Grafikiem może nie jestem ale prezentowany tu jak na razie jeden wzór ma na celu nakierowanie chętnego na jakiś konkretny tor Pracuję nad kolejnymi przykładami z flagami, szachownicami i innymi pierdołami i późnym wieczorkiem je zademonstruję
  
 
troche BULLIT ma racje...za kzykliwe...

widzial bym tu cos bardziej "prostego" jeden dwa lelementy i napis ACM-Racing ( bez GARAGE )....

chodzilo mi raczej o polaczenie skorpiona " samego" wraz z acm-racing..ewentualnie jakas flaga"szachownica"
...dzieki za pomoc SerU
  
 
jeśli jesteśmy przy tym temacie i mógłbym sie wciąć miałbym prośbe jako że widze że cos tu modzicie to ja potrzebowałbym logo OlszaRallyGarage które byłoby przeplecione jakaś szachownicą , chodzi mi o to aby dało sie to wyciąc na ploterze i zrobić z tego naklejke , jeśli ktoś coś wymysli stawiam browar
  
 
Cytat:
2005-01-06 17:53:18, lukaszc pisze:
jeśli jesteśmy przy tym temacie i mógłbym sie wciąć miałbym prośbe jako że widze że cos tu modzicie to ja potrzebowałbym logo OlszaRallyGarage które byłoby przeplecione jakaś szachownicą , chodzi mi o to aby dało sie to wyciąc na ploterze i zrobić z tego naklejke , jeśli ktoś coś wymysli stawiam browar



Jaki ? postaw 2 a pomysle
  
 
No to może tak?

  
 
  
 
SerU ze tak powiem, eghmmm ten malec jest malo "rally"
  
 
bo malce nie sa 'rally' tylko 'furjus'