Skoda Fabia i nagłośnienie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Posiadam Skoda Fabie Hatcback Ma standartowo wmotowane 4 głosniki 2 w w dzwiach i 2 słupkach Czy może ktos zna rozmiary tych głośników? Z tyłu mam też miejsce na 2 głośniki chyba 100 mm Zamierzam Kupic głośniki Alpine Spe 1002 Moje Radio to VDO Dayton 2102 4x45 W Czy jak załorze te Alpine to bede musiał mieć wzmacniacz (bo teraz niby bedzie 6 głośników) żeby to dobrze grało A jak tak to jaki? I jeszcze jakie polecacie głośniki na przód bo te standartowe przy głośniejszym słuchaniu warczą Nie muszą być za drogie
  
 
w przednich drzwiach są głośniki 15cm to chyba ma z tego co pamiętam, ogólnie dość nietypowy wymiar, jest on zalany w plastikowym dystansie przynitowany do boczku. Trzeba kupic pierścień mocujący pod głośnik 165mm i będzie oki.

Pozdrawiam
  
 
Wg dostępnych mi źródeł w drzwiach mieszczą się głośniki 165mm, problem jest w głębokości montażu, głośnik musi być osadzony na pierścieniu dystansowym bo w świetle otworu zaraz za poszyciem jest jakiś element metalowy (prowadnica?).
  
 
A co sądzicie na temat tych Alpine Spe 1002 i zajki wzmacniacz do tego I jka to bedzie grało z moim radiem VDO Dayton Cd 2102