Gdzie jest lewarek?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przedstawilem sie juz w watku "witamy" czy jakos tak
Mam pierwsze pytanko co do autka. Gdzie jest lewarek? Wiem banalne pytanie ale nie moge sie doszukac. Zapas w koszyku pod spodem, czy lewarek tez tam jest?
Drugie: Poszukuje obudowy lusterek przednich (obydwu) bo jakies zlodziejaszki (pod komenda policji) jeszcze poprzedniemu wlascicielowi za... ukaradli Dzwonilem do ASO to powiedzieli 88 zl za sztuke! Dzwonilem do sulejowka (tam jest szrot z francuzami) powiedzieli ze maja lewa obudowe za 20 zl. Moze ma ktos na zbyciu?



[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-04 00:01:18 ]
  
 
w 106 byl zdaje sie w kole czy w koszu...
bo w wiekszych to jest w schowku w bagazniku. W 306 kombi jest taki plastikowy futeral obok zapasu. Podejrzewam, ze w 106 tez bedzie gdzies w koszu lub obok w takim plastikowym podluznym pudelku...
  
 
Tutaj mozna zobaczyc moje autko. Jak sie podoba?
  
 
moim skromnym zdaniem lewarek jest w zapasie....
  
 
Jest jest juz sie dopatrzylem Ale na poczatku szukalem go gdzies w bagazniku. Czy w innych peugeotach zestaw fabrycznych narzedzi ogranicza sie do klucza od kol zakonczonego z drugiej strony jakby srubokretem do opuszczania kosza?
  
 
Cytat:
2005-01-05 23:10:29, Focus86 pisze:
Przedstawilem sie juz w watku "witamy" czy jakos tak Mam pierwsze pytanko co do autka. Gdzie jest lewarek? Wiem banalne pytanie ale nie moge sie doszukac. Zapas w koszyku pod spodem, czy lewarek tez tam jest? Drugie: Poszukuje obudowy lusterek przednich (obydwu) bo jakies zlodziejaszki (pod komenda policji) jeszcze poprzedniemu wlascicielowi za... ukaradli Dzwonilem do ASO to powiedzieli 88 zl za sztuke! Dzwonilem do sulejowka (tam jest szrot z francuzami) powiedzieli ze maja lewa obudowe za 20 zl. Moze ma ktos na zbyciu?



Masz racje ze szukasz ...np. w 205 lewarek jest pod maska kolo silnika, w 306 w plastikowym schowku koło kosza koła zapasowego, w 405 w tylnym pasie, w 406 w kole zapasowym ...w 106 moim zdaniem ma swoje miejsce gdzies z tylu w bagazniku ...jutro zajrze to opowiem ...
  
 
moze jeszcze byc z boku bagaznika, pod klapka... jak w sedanie 306 lub 405 kombi
  
 
Lewarek jest w kole w koszu. Znaczy sie nie odkrecalem kosza ale widzialem ze cos tam jest jak ogladalem autko od spodu
  
 
W 106 lewarek jest w takiej tworzywowej osłonie, która to osłona jest w środku w zapasowym kółq, które to kółko jest pod bagażnikiem i wygląda zwykle jak wyjęte z błotnistej kałuży . Wiem, bo mamy taką 106 i sie wqrzamy na wiele cudacznych francuskich patentów . A klucz do kół jest sprytnie ukryty w bagażniku na pionowej ściance (chyba żabolubiący projektant specjalnie chciał przegonić zestresowaną właścicielkę 106 przez wszystkie zakamarki tego wielkiego auta). Ot taka fantazja ludzi znad Sekwany .
  
 
No z tym kluczem to sie udali Ot i caly zestaw naprawczy tego samochodu, jeden klucz, chociaz to swiadczy o tym ze wiecej nie potrzeba bo autko po prostu sie nie psuje
  
 
Cytat:
2005-02-08 19:18:45, Focus86 pisze:
No z tym kluczem to sie udali Ot i caly zestaw naprawczy tego samochodu, jeden klucz, chociaz to swiadczy o tym ze wiecej nie potrzeba bo autko po prostu sie nie psuje


Psuje się. No, ale... trzeba przyznać... nie jest to najbardziej awaryjne autko na świecie... jest parę gorszych .
  
 
Cytat:
2005-02-13 00:26:21, Mariusznia pisze:
Psuje się. No, ale... trzeba przyznać... nie jest to najbardziej awaryjne autko na świecie... jest parę gorszych .


no...
  
 
Cytat:
2005-02-04 00:02:21, pawelski pisze:
w 306 w plastikowym schowku koło kosza koła zapasowego, w 405 w tylnym pasie, w 406 w kole zapasowym ...



A w moim 306 htb w tylnym pasie - trudno o unifikacje u francuzów.