CHRISTINE dzis o 22:40 TVN4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kultowy juz fim o Plymouthcie Fury z 58 ktory mordowal .
Przeczytalem ksiazke na podstawie ktorej zostal film nakrecony .i doszedlem do wniosku ze film jest na maxa skaszaniony ) (ale rym )....z tym ze warto ogladnac.
  
 
Obejrzymy, obejrzymy (chociaz chyba juz to kiedys widzialem)
  
 
A to co zrobił ogniste ślady jak wjezdzał w ciasną uliczkę zeby kogoś przyjechac
  
 
nie TVN4 tylko TV4 ,wiem wiem jestem upierdliwy

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-01-06 19:42:12, KLOCEK pisze:
nie TVN4 tylko TV4 ,wiem wiem jestem upierdliwy pozdrawiam



ja sie nie znam bo gdyby nie takie rodzynki w TV jak christine to bym wyrzucil telewizor przez okno bo w ogole nie ogladam....ale faktycznie TV4 "N" napisalem z rozmachu
  
 
Cytat:
2005-01-06 20:04:23, BULLITT pisze:
(...) ale faktycznie TV4 "N" napisalem z rozmachu


Ha! Wiedziałem, ze jesteśmy manipulowani prze ITI!
  
 
dobry film, calkiem klimatyczny tylko straszna bajka aha i ta fura to paskudny stary kloc, taki niebieski challenger (chyba) ktorym podjechal na poczatku to rozumiem ... ale ta christine straszny pasztet...tylko silnik milo mruczal
  
 
Ty uwazaj co mowisz nie widziales ze atrapka zaczela sie odginac?
  
 
a no tak, SORX KRYSTYNA morda moja
  
 
film kultowy ksiazka lepsza ale co tam
polecam jeszcze "The Car" tez podobny klimat jako baza do samochodu posluzyl Lincoln Mark III z 72' bodajze film bajkowy ale klimatyczny
  
 
Cytat:
2005-01-07 00:42:46, Krzyh00 pisze:
dobry film, calkiem klimatyczny tylko straszna bajka aha i ta fura to paskudny stary kloc, taki niebieski challenger (chyba) ktorym podjechal na poczatku to rozumiem ... ale ta christine straszny pasztet...tylko silnik milo mruczal



charger nie challanger ........nota bene rocznik 68
  
 
qrwa przespałem . A to przez to że musiałem robić Kaszlaka od samego rana bo nie wytrzymał trudów "niecodziennej" eksploatacji . Tak nie powinno wyglądać sprzęgło:

  
 
no tak cos mi nie fafało jak pisalem faktycznie challenger ma lampki odkryte ;]
  
 
Cytat:
2005-01-07 01:17:42, Race_D pisze:
qrwa przespałem . A to przez to że musiałem robić Kaszlaka od samego rana bo nie wytrzymał trudów "niecodziennej" eksploatacji . Tak nie powinno wyglądać sprzęgło:



sprzeglo nie, ale docisk to przypomina nawet
  
 
A mnie to przypomina jeszcze łożysko wyciskowe .
Sie nie czepiaj bo to jest element składowy sprzęgła, a reszty nie pokazałem ponieważ wygląda prawidłowo .
Ale to jeszcze nic, trzeba by Wam było zobaczyć jaki sobie wałek ustalający uspawalem z pisaka i taśmy izolacyjnej - weszło za pierwszym razem wszystko bez problemów .
  
 
nie ma to jak pisanie na temat panie mod...
  
 
Sie oglądało, kultowy i cudowny film.
  
 
Z przykroscia stwierdzam ze w tym filmie 3/4 faktow sien ie zgadza z ksiazka na podstawie film zostal nakrecony...jak sie przeczyta ksiazke i pozniej oglada film to ma sie ogromny niesmak . Zaczynajac od tego ze w ksiazce byl 4 drzwiowy fury ...az na okolicznosciach smierci CALEJ rodziny Caninghamow.
  
 
Dokładnie, nawet sposób uśmiercenia Krysi też jest zmieniony na bardziej widowiskowy.
  
 
Cytat:
2005-01-07 14:42:41, MCQUEEN pisze:
Dokładnie, nawet sposób uśmiercenia Krysi też jest zmieniony na bardziej widowiskowy.



q.mac...........chyba nie bylo ciezko znalesc szambiarki ?