JAVA, a problemy z przeglądaniem forum.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z często powtarzajacymi się problemami z JAVĄ podaje panaceum:

1) Ściągnij plug-in Javy z następującej strony (na podanej niżej stronie wybierz: Windows (Offline Installation) - Instructions -DOWNLOAD-

http://www.java.com/en/download/manual.jsp

Restart kompa i wszystko powinno wrócic do normy, jeśli nie, to wasze wątpliwosci zgłaszajcie w tym temacie.
  
 
ja napisze ze z palma nie moge sie zalogowac ani dodawac postow...
pozdrawiam
  
 
Mnie bardziej co innego nurtuje: dlaczego podczas odświeżania strony włącza mi się stona główna zamiast odświeżonego forum? Przeglądam w Firefoxie.
  
 
Cytat:
2005-01-08 00:59:51, werkid pisze:
Mnie bardziej co innego nurtuje: dlaczego podczas odświeżania strony włącza mi się stona główna zamiast odświeżonego forum? Przeglądam w Firefoxie.



Bo w ustawieniach domeny jest wlaczone maskowanie adresu strony i na pasku adresu caly czas wyswietla Ci sie www.espero.of.pl. Kiedy odswiezasz automatycznie laduje sie ten adres czyli strona glowna. Gdybys wchodzil np. bezposrednio na forum nie mialbys tego problemu.
  
 
Dzięki QLogic
  
 
ściągnołem to cudo i nic - przykro
zjeb.. cod adwar-em , prawdopodobnie wypieprzyłem coś czego nie powinnem.
nie otwiera żadnego "skrutu" obrazka itp (nawet na alegro)
zawsze na dole (tam gzie po otwarciu strony jest "Gotowe")
wywala mi javascript cośtam
jakaś rada?
  
 
Wątek martwy, więc spada...
  
 
Ja mam coś takiego: jak chcę się zalogować to po wpisaniu hasła i loginu pojawia się okienko z moimi danymi ale pisze w nim Użytkownik -off-line, chcąć wejść do ustawien wskakuje strona główna ...motonews..., i tyle. Zdarza sie też że nie mogę otworzyć zadnego wątku(nawet nie będąc zalogowanym), komunikat Zapytanie do bazy nie powiodło się i dalej stoi w tym samym miejscu.
Używam Opery, i ostatnio IE bo na Operze to wogóle już nie działa(a na IE działa czasem jak wyczyszcze pliki cookie). Czasem jestem niby zalogowany - jest login ale traktuje jak anonimowego usera.
Zaczyna mnie to powoli bardzo denerwować, nie mówiąc o uciążliwości.