Hertz esk 165

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

posiadam aiwa cdc-r504mp, i 2 głośniki elipsy 4 ohm 600watt 50w nom, nie wiem co to za firma jakas cartek chyba 4 drożne, myśle czy dokupiłbym hertz esk 165, czy bede musiał dokupić wzmacniacz.

POzdrawiam
  
 
A takie podstawowe pytanie, chcesz poprawć dźwięk czy stan posiadania ?
  
 
oczywiście, dźwięk, ale wzmacmiacza nie chce teraz kupować, a nie wiem czy moje radio pociagnie te 2 elipsy i zestaw esk 165, jeżeli to zły pomysł to czy mógłbyś mi zaproponować jakiś zestaw na przód?

Pzdr
robert
  
 
Z tym doradzaniem to jest bardzo duży problem, co samochód i inny sprzęt to inne brzmienie. Są zestawy nazwijmy je uniwerslne, które nie mają zbyt wielkich wymagań , jednak to jest subiektywna opinia. Do takich zestawów zaliczam PERLES DEFINITION 6 oraz VIFA 160+ D20NC. Przeważnie nie ma problemu z aplikowaniem tych zestawów, wykazują się dużą skutecznością co przy niskiej mocy wzmacniaczów (np z radia) jest pozytywną cechą. Jednak nadal twierdzę , że jest to moja subiektywna opinia i może być odmienna od innych.
  
 
myślałem też o JBL GTO 6506Ce i sam teraz nie wiem, a gdzie moge znależć ceny tych głośników które mi podałeś i czy w tych definition sa też wysokotonowe.

Pzdr
  
 
Tak, obydwa zestawy to dwudrożne systemy. Ceny za komplet nie przekkraczają 800 zł.
  
 
"nie przekraczają 800zł" to troche dużo jak na sam przód, hertz znalazłem za 380zł, a jbl za 400, więc jak mógłbyś mi podać jakiś adres www gdzie znajde twoje propozycje to będzie ok, jak nie to napiszmi jak możesz dlaczego jbl i hertz są wg Ciebie niewarte zakładania.

Pzdr
  
 
zapomniałem powiedzieć że mam astre 2
  
 
Ja nie twierdziłem, że inne zestawy nie są warte uwagi i montażu, stwierdzam tylko że wg mnie te propozycje są jedne z lepszych. Podobnie neutralnie zachowują się pod wzmacniaczem z radia jak i przyszłościowo pod wzmacniaczem zewnętrznym. Nie potrafię uzasadnić wyboru ze względu, że nie słuchałem WSZYSTKICH zestawów głośnikowych, jak również mam wysublimowany i indywidualny słuch a z tego co znam to te propozycje mi najbardziej odpowiadają. To są bardzo indywidualne poglądy i nie każdemu mogą pasować. Dlatego najlepiej jest samemu posłuchać i wybrać odpowiedni zestaw, taki który najprzyjemniej gra dla własnego ucha.
Moje wypowiedzi to tylko sugestie.
  
 
Peerless
HDS-164 czy HDS-164 P
NDT-53

VIfa
D20TD-05-06
ale vifa 160 - nic takiego nie moge znależć

o to dokładniej chodzi?
Jak możesz to mi napisz model tych vifa

Pzdr
  
 
Perles: Tabela - format PDF

Vifa: opis głośnika
  
 
ok, już wszystko wiem, ale jeszcze tylko powiedz mi gdzie znajde sklepy z takim sprzętem w Warszawie. Jeżeli jakieś znasz tu, chodzi mi generalnie, jakis sklep który narzuca małą marże.
Czy zamówić z netu?

Pzdr
  
 
Pytaj w :

1.Audiomania
ul. Radzymińska 212A
03-582 Warszawa
tel/fax: (22) 678 63 66
www.audiomania.pl

2.Galeria Tonów
ul. Główna 18
03-113 Warszawa
tel/fax: (22) 676 65 45
www.galeriatonow.pl
  
 
ok, wiem już wszystko co chciałem, boardzo mi pomogłeś.

Dzięki i pozdrawiam