Jakas opinia...?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc, kupilem wczoraj w Media Markt radyjko Sony cdx-s2000 i glosniki Sony xs-f693n. Akurat byly przecenione Stary jak dziury wycinal to polamal deske i narazie troche potrwa jak cos skombinuje. Czy ktos sie moze z tym sprzeten zetknal i moglby cos na jego temat napisac... jakas opinie? Szukalem na necie ale tylko same dane, zadnych opisow z zycia wzietych
dzieki za opinie!
  
 
Mam juz zamontowanego sprzeta... Gra beznadziejnie mam nadzieje ze cos zle podlaczylem i to dla trego... Dzwiek jest taki "pusty i drewniany". Co moglem zle podlaczyc?
  
 
Witam Kikkoman.
Szkoda ,że zanim kupiłeś to nie przejżałes wątków na temat sprzętów sony.

Dla mnie radia sony z pólki budżetowej mają własnie taki dziwny sztuczny dżwięk i z tym nic już nie zrobisz
Napisz czy te głośniki to są 6x9 czy jest to jakiś zestaw na przód i jak je zamontowałeś?
Może wystarczy poprawić montaż ,dodać wytłumienie lub zrobić odudowy co by poprawić dżwięk. Sprawdz czy dobrze podłączyłeś kable głośnikowe , czy nie pomieszałes fazy + i -.



[ wiadomość edytowana przez: MWMblack dnia 2005-01-11 23:03:05 ]
  
 
Wiec... Tak, glosniki sa 6x9 takie: SONY XS-F693N. Mysle ze kupno wzmacniacza rozwiazalo by problem, chociaz kapletnie sie nie znam... Kupilem kiedys w selgrosie takie cos FIRST CS-4281 bo bylo tanie i myslalem ze kiedys sie moze przydac. Przypomnial mi sie ten glosnik i mysle o wsadzeniu tego w skrzyne i podlaczeniu do wzmaka jakiegos... a pod radi tweetery i glosniki w drzwiach. No i mam pytanie czy oplaca sie to w skrzynke pchac a jak tak to w jaka...? Zalezy mia zeby lupalo jakos...

(A radyjko wyglada tak SONY CDX-S2000)

[ wiadomość edytowana przez: Kikkoman dnia 2005-01-16 00:21:25 ]