Szybcy się Wściekli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś widział ten film ?? a może ktoś go ma (opsss nie powinieniem tego pisać )

KLIK - oto co piszą gazety o tym filmie
  
 
To to co wałkowali w TV w tej Uwadze czy pod napieciem,czy jakos tak.I nie 260 w miescie tylko na trasie pokazał tym takim Audi tuning jak do 250 ciągnie a przez miasto to mają taką tam w Wawie co u nas Niestachwska w Poznaniu,mocnym autem zwłaszcza pozmroku można tam niezle pójść.
  
 
Nie wiem gdzie o tym mówili czy też pokazywali - ale chciałbym zobaczyć tych bardzioooo delikatnie mówią PAJACÓW - co tak jeżdżą

A tak wogólę to ja tępię takie zachowanie kierowców
  
 
Przereklamowane !!

Normalny klip jakich pelno np w usa. Jak znajde link to ci puszcze by na sr.pl. Jest w 2 czesciach
  
 
Jeśli chodzi chodzi wam o ten polski film, to nuda straszna. Typowy film dla dresiarzy i onanistów których rajcuje 1/4 mili i palenie gumy. Fakt sczena gdzie w otwartym ruchu jadą 250 jest przegięciem a kolesie poinni siedzeć w więzieniu, a jazda przez Warszawe w nocy to kupa śmiechu. No i to palenie gumy na 1000 sposobów, koszmar!!!
  
 
film poskrecany z kawalkow poznajdywanych gdzies w necie-glos tego kretyna co to prowadzil jest poprostu nie przecietny...
co do tego popylania 300 czy tam ile po trasie lubelskiej w bialy dzien to moim zdaniem jest przegiecie-czesto jezdze ta trasa i tam naprawde strach jest jechac-trzba miec oczy dookola glowy...kretyni wlasnie tak tam zapierdalaja...strach tamtedy jechac....jeszcze tak na tej trasie pizdzi ze malucha miota na lewo i prawo nieraz
z calego filmu podobal mi sie drifting japonczykow i jedno ujecie jak jakis samochod(eclipse chyba) tak sie skrada za samochodem i nagle depnal i pewnie nos zapodal ze widac tylkopedzace swiatelko-to bylo ladne ale ogolnie film porazka