Jak wstawic zdjecie?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wiec jako ze jestem lamerem w kompach...pytanie...jak wstawic do watku fotke?...bo chcialbym poddac ocenie moje rysuneczki...dzieki za info!!
  
 
mususz je zgrac na jakis serwer i dopiero dac linka na forum...
  
 
klik tutaj
wejdz na ta stronke, zamiesc zdjecie i daj linka do tematu, serwer darmowy. jest o tym opis w Sprzedam/Kupie/Zamienie.
  
 
Aby dodać obrazek najpierw musisz go najpierw wysłać na serwer o czym chlopaki wczesniej napisali - jak wszystko bedzie dobrze zrobione to wyswietli Ci sie adres do Twojego obrazka na tym serwerze, który musisz skopiować do schowka.
Teraz trzeba go usadowić w Twoim poście - kiedy go piszesz, na dole - pod 'buźkami' masz klika przycisków - "adres URL", "adres e-mail" i "OBRAZEK". Wyskoczy Ci okienko z prosba o adres - wtedy wklej go tylko ze schowka, daj OK i masz obrazek.

Staraj sie zeby nie byly za duze - 1024x768 to maksymalny polecany rozmiar wklejanego obrazka, a 800x600px jest wrecz idealne
  
 
dziekuje...zaraz postaram sie wstawic foto ;]
  
 
no dobra a oto linkownia:
malowidla_ulika
tak to jest jak sie młodzież na lekcjach nudzi
co sadzicie co powiecie? zaznaczam ze sa to karykaturki!!!
  
 
Calkiem niezle... Jak dla mnie ogórek rzondzi DF tez jest calkiem spoczko.
Za nauke sie wez!!!
  
 
nooooooo ulik respect 4U mnie sie najbardziej ta bawarka podoba(tzn jej kawałeczek) Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: -maly- dnia 2005-01-10 20:42:10 ]
  
 
a dziekuje dziekuje...total amatorszczyzna...nigdy nie uczylem sie rysowac...a karykaturki jakos tak latwo wychodza...a i czasem widac co jest namalowane!!! =)...a ta bawarka to konkretnie e-24 mialo byc ;]...w ogole wszystko to jakos lepiej wyglada na zywca...foto robione komem =/...pozdro i dzieki za wszelakie opinie!!