NIE BĘDZIE BIOPALIW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kocham naszego prezydenta. nie podpisał ustawy o biopaliwach tak więc możemy dalej bez umiaru jeździć naszymi bestiami. a dupki z psl nie zarobią na nas ani grosza.
  
 
Bo to jest Prezydent Wszystkich Kierowców!

Na pohybel zielonym burakom!

Pzdr.
  
 
Naprawdę wierzyłem w Olka!!!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olek na Prezydenta w III kadencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmienić konstytucję!!!


p.s. Rzecznik Praw Obywatelskich stwierdził, że ustawa powinna byc skierowana do TK

Pozdrowionka!!!! ale mi się humorek poprawił
  
 
Ciekawe co teraz wymysla malorolne chlopki. I ile im to zajmie czasu.

  
 
Też mnie to cieszy choć LPG ten problem nie dotyczy. Zresztą PSL przegiął pałę (zachłanność nie popłaca) bo jak by powiedzieli 2% dodatków to pewnie by przeszło.



pozdro
3
  
 
JESSSSSSSSSSSSSSSSSS!

NIE BĘDZIE NAGARÓW Z RZEPAKU !!!!!

  
 
Niecierpie prezydenta rzadu, sld, psl, ale musze przyznac ze po raz drugi( zeznania majatkowe ) zachował sie jak przyzwoity czlowiek z głową na karku. Choc mysle ze jest to element jego gry aby w ten sposob przytrzec nosa chlopom.
  
 
NIE ZAGŁĘBIAJĄC SIĘ W SZCZEGÓŁY OLEK KOLEJNY RAZ POKAZAŁ SIĘ Z DOBREJ STRONY. CHYBA JAKO JEDYNY Z CAŁEJ TEJ BANDY SŁUCHA SWOICH DORADCÓW. I DOBRZE NA TYM WYCHODZI , POSADKA NA WYSOKIM STANOWISKU W "UE" ZAPEWNIONA .POWODZENIA.
  
 
I oto chodzi chociaż ktoś w końcu powiedział nie zasrańcom. trzeba skończyć z tym dojeniem obywatela.

Hura!!!!!!!!!
  
 
tak naprawdę nasza radośc może być krótka. w końcu i tak przegłosują ta ustawę, mam nadzieję tylko że w innej formie i zostawią możliwość wyboru - benzyna w takiej postaci jak teraz i z margaryną. pewnie taka jak teraz zrobi sie od razu droższa
  
 
Na całe szczęście mam LPG... od początku słysząc o biopaliwach byłem za... ale nie myślałem że będzie to aż 4,5% domieszki Przecież nikt z nas nie chce, aby z wydechu było czuć spalonymi naleśnikami Tylko prawdziwą, wysokooktanową ambrozję
Pozdr.