DHL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ktos z was wysyla cos czesto DHL`em? ostatnio sie wkurwilem bo wyslanie 4 felg przy wadze paczki 34,5kg kosztowalo mnie 116zl z koszalina do bogatyni (ok 400km). wczesniej juz wysylalem tez felgi ktore miescily sie w przedziale do 31,5kg i placilem 50zl a lecialy do katowic. babka jak mi kwote powiedziala to mi galy wylecialy, powiedziala ze powyzej 31,5kg naliczaja za odleglosc i taka kwota wychodzi wiec nie prostestowalem, a ziomek do ktorego wysylalem fele mowi ze dalem dupy bo wyslalem jakas kategoria 2 a moglem 4 i by bylo z polowe taniej. nie wiem moze ktos z was sie orientuje na jakiej zasadzie to dziala, bo ta baba mnie nie pytala jaka kategoria ma to isc... zglupialem
  
 
to jest tak ze wlasnie do 31,5 kg placisz stala kwote a powyzej juz od kilometra :/ na 2 paczki masz juz znizke czyli pakujesz np 2 paczki po 15-20 kg i wychodzi 60-70zł.
  
 
ja za paczki do 30kg place 13,50 powyzej 30kg okolo 30zl bez limitu km w DHL (servisco) wystarczy z nimi umowe podpisac dobry biznes i oszczedny
  
 
Coś więcej o tej umowie? Nie trzeba wyrabiać jakichś "norm"? Ot tak zniżka niezależnie ile wysyłasz?
  
 
umowe mam podpisana na firme sory za paczke do 30kg 10zl
umowa jest podpisywana indywidulanie oni analizuja ile wysylasz paczek i an tej podstawie podpisujesz jakas umowe my juz mamy ponad 2 lata chyba i w tym momencie juz nie musimy sie nawet z limiu wywiazywac za paczki o nietypowych rozmiarach jest 16zl itp
ale oglonie zaczynajac z nimi musisz wyrabiac jakies normy jakie to juz indywidualnie sie z nimi ustala
  
 
A to looz, firmowo to ja mam z GLS'em, myslalem ze jakas promocja dl a"priv'ów" jest .