Macie przekichane, kochani!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak juz widzicie w temacie, nastaja dla WAS ciezkie czasy - otoz informuje, ze adasco ma wreszcie - po ciezkich i dlugich walkach - necik w domu i wreszcie bez zadnych jaj moze wchodszic na forum.
obiecuje pisac czesto i zanudzac WAS moimi wynurzeniami (lub wynaturzeniami - jak niektorzy mowia).
juz niebawem ton moich wypocin zaleja forum
nie mowiac juz o tym, ze wreszcie zadowole tych, ktorym brakowalo mojego marudzenia i upierdliwosci.
a teraz ide swietowac %) pierwszy dzien na sztywnym, bo mam jeszcze pol zgrzewy
do jutra, klubowicze
I klubowiczki :*
  
 
no to musimy zaopatrzeć się w tony chusteczek do kichania
  
 
Gratuluję stałki w domciu !!!
w sumie to nie wiem już jak bez tego normalnie żyć
  
 
jejuuuuuuuuu ale teraz będzie się dziać
  
 
znów trzeba będzie wyostrzyć język i zęby...
siemka Adaś, dobrze że jesteś
  
 
Konriii, jak się ma moją pensję , to da się żyć. I bez wielu innych rzeczy też trzeba (oczywiście bez przesady, na jedzenie jeszcze mam). Ja z netem nadrabiam w pracy (na szczęście mogę).
  
 
Adasco, miałem mieć przekichane, a nawet drobnego kataru się nie nabawiłem .

btw. albo ktoś posługuję się twoim nickiem, albo odzywasz się na portalu Mobile.net
  
 
No to super!!!
  
 
No Adaś i gdzie te twoje wszytkie posty które miałeś pisać???????????????????
  
 
Adaś przysłał mi emalię. ma niestety znów jakieś pierepałki z przeglądarką i w tej chwili będzie "negocjował" z Deamonem, jak temu zaradzić.
  
 
Adasco pisał na auto-ladzie że znowu na motonews wejśc nie może...
Ach ten linux - jest dobry do stawiania serwerów w małych sieciach albo w sieciach z małym budżetem - ale nie rozumiem po co dla zasady sie na nim nacodzień męczyć. Jestem fanem amigi ale w dzisiejszych czasach dałem sobie siana i nie będę na miami pod workbenchem po necie chodził
  
 
co by nie było niedomówień cytuję emila Adasia:
Cytat:
Cze Góralu!
znów mam jajka z motonews.
Przegladac moge, odpowiadac tez, ale dalej moje pisanie nie wchodzi na
forum.
ani z roboty, ani z domu. W obu miejscach mam to samo, choc domowy net
idzie zupelnie inna drogš....
forum lata mi teraz dla odmiany tylko pod netszkapš, pod mozillš i IE
nie ma ochoty.
nie moge tez wyslac maila do Daemona.

Czy moglbys sie w moim imieniu zapytac, czy moze cos mam popitolone w
ustawieniach???
po wyslaniu dostaje komuniakat: "dokument wygasl, sprobuj reload", a
kiedy to robie, mam fige!
sorki, ze znowu truje, ale chcialbym wreszcie być z Wami!!!
dzieki z gory za pomoc




pozdrawiam
  
 
Możliwe, że Adasco bierze udział w dyskusji na forum mobile coś tam. W końcu ma adres e-mail: adaml@mobile.net.pl czy coś takiego, więc nikt się chyba nie podszywa za niego
  
 
adasco napisał mi mejla że znowu ma jakieś problemy
dziwne że to się na niego tak uwzięło
  
 
Proszę mnie zapisać do listy tych których
Cytat:
wreszcie zadowole tych, ktorym brakowalo mojego marudzenia i upierdliwosci.



Pisze się, że internet dotarł pod strzechy. W mojej wiosce nie ma strzech więc pewnie nie dotrze (pomijam modem). P....le zmieniam pokrycie dachu

[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz75 dnia 2003-01-24 15:55:51 ]
  
 
To przy okazji ja też przepraszam, za wszystkie posty, w których pokazałem swoją upierdliwość . Sorry też za wszystkie długie posty, w których moje dugie nudne pier.....ie po prostu jest wkurzające. Jedną z podstawowych wad na tym forum jest to że nie potrafię powiedzieć tego co chcę w sposób skrócony, ale tak, żeby wszyscy zrozumieli wszystko i nie pomineli przy czytaniu jakiegoś szczegółu. Dlatego sorka, że w moich postach za bardzo się rozwijam i wielokrotnie podkreślam jedną rzecz
  
 
Może przyjedziesz na zlot będziesz miał okazję, wykazać się słownie. . Specjalnie przyjechałem na zlot a ciebie nie było.
  
 
Cytat:
Jedną z podstawowych wad na tym forum jest to że nie potrafię powiedzieć tego co chcę



chcesz powiedzieć że na innym forum byłoby Ci łatwiej...

Miły nie przejmuj się, zawsze można powtórzyć post i wszystko wyjaśnić.