Zderzak

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak sobię siezę i się zastanawiam od czego zrobic dokładkę do zderzaka tzw hokej, no i nic mi nie przychodzi do głowy ,moze macie jakieś pomysły albo juz ktoś wszczepił coś w zderzak w mkv,bo fabryczny jest do bani.oczywiście mam na myśli patenty które dają super efekt wizualny ,a nie powodują ze wieje wiochą

pozdrówko
  
 
no jak mkv to tylko zderzak od Rs2000/xr3i no i hokej od golfa III ( to jest już sprawdzone) chyba że popatrz po innych samochodach i zobacz jaki Ci sie hokej podoba i nie ma problemu z przeszczepieniem
  
 
U mnie w profilu masz na czarnym hokej od golfa III a na czerwonym z tylu dokladke RS - moim zdaniem te dwa rozwiazania sa ok.
  
 
nio to ja jestem pionierem tego rozwiązania
ale poważnie to rzeczywiście hokej od golfa w mk5/6 wygląda najlepiej...
hokej trzyma się na listwie przespawanej od zderzaka z golfa...więc można go sobie zdejmować i zmeiniać...bo od zwykłego, GTI , passata czy vento mają takie same mocowania
poniżej masz foto:

tu hokej od zwykłego golfa 3:


a tu od golfa 3 GTI:

  
 
Cytat:
2005-01-13 16:20:50, micab pisze:

A tu od golfa 3 GTI



Kurna, przecież na tym nie da rady przez cokolwiek przejechać
  
 
Cytat:
2005-01-13 16:20:50, micab pisze:
nio to ja jestem pionierem tego rozwiązania



Jestes,jestes
  
 
JEDNYM SŁOWEM TRZEBA ZDERZADK OD RS ZAPAKOWAC
SIĘ ZROBI NA SZCZĘŚCIE MAM DOJSCIE ,A I CZY ZA KOMPLETNY ZDERZAK 350 (Z KIERUNKAMI I MGIEŁKAMI )TO DUŻO
  
 
300 to cena ok
Chyba ,ze wszystko w super stanie to i 350 mozna dac.


[ wiadomość edytowana przez: seba dnia 2005-01-14 09:41:37 ]
  
 
jak jest w bardzo dobrym stanie to cena jest do przełknięcia...chociaż można taniej
  
 
mi za przedni zderzak goły od rs'a w stacji forda w Bydgoszczy zaśpiewali 300-350 a ze swiatlami to az 500!!!!!!!!!! chyba ich pogieło
  
 
Cytat:
2005-01-13 22:35:03, KriSSo pisze:
Kurna, przecież na tym nie da rady przez cokolwiek przejechać <


da rade,tylkotrzeba niskich przeszkód szuakć,.nie chwaląc sie powiem że udało mi sie dzisiaj też hokeja zdobyć,ale ten pirwszy
  
 
a ja mam takie pytanie, czy tą dokładke z golfa III da rade dołorzyć do zderzaka w MK4 takiego jak ma liked?
bo ostatno zakupiłem taki i myśle nad tym