Miły i co ze stronką ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... może ci pomóc ???
jak nie masz czasu to wyślij mi ją moze i ja się z nią pobawię ?
  
 
Cześć Konri. Ostatnio nie pojawiałem się na forum, bo coś się skopało i wyświetlał się napis "zapytanie do bazy nie powiodło się" . Tak więc nie mogłem chwilowo zaglądać. Na razie jest OK z forum klubowym. Tylko niestety coś mi się zje...o ze skrzynką odbiorczą. Przez to nie mogę odbierać wiadomości. A ze stronką sytuacja wygląda następująco:
- jest jeszcze trochę do przetłumaczenia
- reszta danych technicznych, których nie mogłem nigdzie wyszukać. Tu nie wiem cholera co zrobić. Skoro WAZ (co za bydło!) nie chciał odpowiedzieć, to nie wiem co zrobić.
Faktycznie czasu nie miałem. Tera + dwa tygodnie ferii to nadrobię. Trochę czasu znajdę. A poza tym brak dostępu do skrzynki i forum - to też spowolniło budowę stronki. Mam nadzieję, że do końca ferii zimowych będzie gotowe w 100%. Pozdrowienia: Miły
  
 
O fuck! Tera jeszcze padło mi coś w Macromedii Dreamweaver . A ojciec będzie dopiero w piątek (służbowy wyjazd) . Cholera! Poza tym ostatnio trochę trzeba się uczyć, bo pierwszy semestr nic nie robiłem, a tera by się przydało wziąść do roboty!! A to trzeba już od początku a nie na ostatni moment. Mimo, że ferii jeszcze nie ma to oceny są wystawiane już na drugi semestr.
Więc chyba rzeczywiście później Ci podeślę i Ty może coś spróbujesz zrobić, ok?
  
 
Miły, spokojnie. Nic na siłę. Pomalutku rób swoje. Zrobisz, to będzie.
A szkoły nie zawalaj, bo to nie ładnie.