Gdzie moge podpipac sie pod swiatla z diodami...??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam all

Mam Essine MkV 1.8D
Zalozylem kilka diodek i chcialbym zeby zapalaly sie po przekreceniu wlacznika swiatel razem ze swiatlami.
W ktory miejscu najlepiej i najlatwiej sie podpiac pod zasilanie swiatel zeby diodki sie zapalily (ograniczmy pole manewru do deski rozdzielczej i nog kierowcy) I jesli mozecie powiedziec jakie to przewody albo jak znalezc ten odpowiedni?

Pozdrawiam MavMkV
  
 
ja mam mk7 ale chyba bedzie podobnie...najprościej i nałatwiej było mi podpiąć diody do przewodów dochodzących do pokręteł od ogrzewania (oświetlenia pokręteł) sa tam tylko dwa przewody...więc to znacznie ułatwia sprawe, a po zdemontowaniu deski dostęp tez nienajgorszy
  
 
Faktycznie... zdejmowalem to juz 15 razy )) hehehe nie wiem czy zaraz nie polece tego podpiac ))

Dzieki i Pozdrowionka
  
 
Jak podświetlałem sobie diodkami schowek pod radiem to wziąłem plusa z podświetlenia zapalniczki, włącza się razem z pozycjami jest łatwo dostępny (myślę że łatwiej niż podświetlenie pokręteł) i łatwo się do niego wpiąć (kulturalnie na wsówki) proponuję pod rozwagę. Pozdrawiam
Ja też mam mkV 1.8d
  
 
A ja w poprzednim aucie zrobilem osobny przelacznik bo nie chcialem zeby mi sie diody ciagle palily jak jade, tym bardzij za dnia,plus wzialem wtedy z zapalniczki,przepuscilem przez wylacznik,a mase byle gdzie.I w essim mam zamiar zrobic to samo.Juz dzisiaj chcialem nad tym popracowac ale sklepy byly pozamykane i diod nie dostalem.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
A ja w poprzednim aucie zrobilem osobny przelacznik bo nie chcialem zeby mi sie diody ciagle palily jak jade, tym bardzij za dnia

dokladnie mam tak samo dodatkowy wlacznik jest chyba lepszym rozwiazaniem