Zmiana wersji Angielskiej na Polską

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Czy istnieje mozliwość przerobienia samochodu sprowadzonego z Angli z kierownicą z prawej strony na lewą strone. Ajeżeli tak to czy są duże problemy.
  
 
Problem najwiekszy imho to koszty.
a przerobic sie zapewne da bez wiekszych jaj - projektujac auto kombinuja tak, aby zamiana wymagala jak najmniej kombinacji (koszty produkcji)
  
 
Oczywiście, że jest to możliwe ale nie zawsze opłacalne. widziałem na jakimś forum (poszukaj) wypowiedzi i kontakty do specjalistów zajmujących się profesjonalnie tylko tym (mają ponoś setki zleceń) W przypadku starszych aut nie jest to zupełnie opłacalne bo ponoć unifikacja przekładni kierowniczych wtedy nie była zaawansowana, a zawsze trzeba się liczyć z kosztami reflektorów bo są inne, deski rozdzielczej, przegladów rejestracyjnych i.t.d. Musisz dowiedzieć się o poszczególne marki u magika który się tym zajmuje bo niektóre samochody nie nadaja sie do tego wcale a niektóre np. nowe Peugeot'y przerabia się całkiem sprawnie. Ja gadałem z gościem u którego kupiłem wyjęte z angielskiej 406 piękne zawieszenie tylne za bezcen on rozbiera samochody nawet z 2000 roku bo mówi, że lepiej wychodzi na sprzedaży bryki na kawałki niz na pieprzeniu się z papierami i przeróbkami.
  
 
Możliwe, a co najważniejsze opłacalne. Chyba kumpla ojciec albo jego znajomy się tym zajmują. Powiedz co za autko to sięmoge o koszty dowiedzieć