Los Omegas Bestiales

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chcialbym podzielic sie ostatnimi wrazeniami z czytania forum. Odnosze wrazenie, ze czesci forumowiczow zalezy na klepaniu ilosciowym postow, a chyba nie o to tutaj chodzi. Przykladem moze byc DUPERELKI / Tylny naped - to mnie kreci!!! Wiem, ze sama nazwa kategorii DUPERELKI mowi sama za siebie, ale litosci.... Licze na chwile zadumy i refleksji

pozdr
  
 


Daj spokój walka z wiatrakami - musisz przywyknąć
  
 
a podobno jesteśmy okrutni
widac każdego to w końcu wk...wia
  
 
hehehehe... dzisiaj jakis dzien zadumy nad sensem zycia
  
 
Wy nie jesteście okrutni..., wy jesteście baaaardzo okrutni
Nawet posmęcić czasem nie dacie.[hlip]

A tak by się czasem chciało, człowiek coś chlapnie i zaraz dostaje obcinkę po głowie od tajnych emisariuszy LOB [dzwonią, listy piszą]

Widać "życiowe" tematy poza Los Best zarezerwowane są na spoty , a tu człowiek chciałby jakiego flejma ukręcić

Chyba trzeba będzie OKP'a zanudzić, hehe
  
 
Cytat:
czesci forumowiczow zalezy na klepaniu ilosciowym postow, a chyba nie o to tutaj chodzi



Zgadzam sie z tym zupelnie.

Ale...

Czy przypadkiem dzial DUPERELKI tego forum nie sluzy do pisania o wlasnie takich malo istotnych duperelkach ??
Co zauwazyl sam Robson75.

Moze szukam dziury w calym, ale ja zauwazylem natomiast, ze klubowicze LOB, nie bardzo lubia jak sie pisze nie po ich mysli.
Jak sie prosi o pomoc, czy tez pyta o cokolwiek, co ich zdaniem jest banalem.
Przeciez forum wlasnie do takich rzeczy sluzy, prawda?
Nie mysle tu o totalnych bzdurach, w rodzaju "czy omega ma 4 czy 5 kol ?"

Nie czepiam sie, nie szukam klopotow, tylko po prostu wyrazam moje zdanie.

Nie wiem czy ktokolwiek byl na forum Vectra-Unlimited
i czytal jakie tam jest podejscie do takich wlasnie tematow.
Jest jakos bardziej zyczliwie. Chociaz zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie pytal o cos, co bylo poruszane kilkadziesiat razy.
W szczegolnosci zapraszam do dzialu "Pub 'Pod Vectra'",
Poczytajcie jakie tam sa tematy, moze wlasnie ludzie lubia o takich pierdolach rozmawiac.
Nie wiem, moze dlatego tamto forum jest bardziej interesujace niz forum LOB ?

Moze powinniscie nad tym podumac ?

P.S.
"Tylny napęd - to mnie kręci !!!" jako haslo reklamowe, wydaje mi sie calkiem na miejscu.
Przeciez nasze omy sa tylnonapedowkami! nie?

notoosochodzi?
  
 
HeHeHeHe
Panowie, teraz to jest bajka. Jeszcze z rok temu, może dłużej to dopiero były zje...y A tablica to non stop
Pozdr
  
 
Cytat:
czesci forumowiczow zalezy na klepaniu ilosciowym postow



No to klep!



I jako motto przewodnie historyjka - doświadczenie empiryczne - z dawnych lat (z czasów gdy przed fabrykami stały fotki przodowników):

Na ścianie hali fabrycznej wisiał plakat na którym wielkimi literami obwieszczono:

Pracujemy na jakość!!!

pod którym kredą dopisano:

A chuja, na ilość!!!

  
 
Cytat:
2005-01-19 11:19:59, KOLIBERk pisze:
notoosochodzi?



No to może ja odpowiem.

Jako świeżo przyswojoną lekcję postaram się napisać to łopatologicznie.

Chodzi o maksymalnie skoncentrowaną wiedzę w temacie Omegi, bez zaciemniających wątków pobocznych, *bez powtórek* (patrz archiwum), bez kłótni (ach te flejmy).

Forum należy do *NICH* - tych którzy fizyczne tworzą LOB a nie wirtualnie, tych którzy się spotykają, znają, pomagają i Oni tworzą zasady - jak nie to sio

Na razie korzystasz tylko z forum, jeżeli chcesz *tworzyć* klub i stanowić zasady też musisz się fizycznie spotykać na spotach i zlotach, a przede wszystkim akceptować zasady które już panują

Wątki bzdurne i zupełnie są dopuszczalne dopóki nie zirytują któregoś z modów lub vetsów

Mam nadzieję, że dobrze odrobiłem lekcje.

Dodam tylko od siebie, że te zasady mi się podobają zwłaszcza jak szukam info o danym problemie technicznym, a niezbyt podobają jak chce mi się pogadać o pierdołach, a ponieważ zależy mi na Bestii wybór jest prosty.
ale jak to już było napisane gdzieś w przypadku LOB dyktatura i rządy silnej ręki są najlepszym rozwiazaniem w porównaniu z bałaganiarską demokracją innych forów, a zwłaszcza usenetu.
howgh!
  
 
Panowie, rozumiem ze kategoria DUPERELKI jest po to by pisac tam o jakis drobnych klopotach, spostrzezeniach itd. a nie o jakis nocnych wizjach typu "tylny naped - to mnie kreci". Przyjdzie gosc na forum z problemem tylnego napedu, otworzy sobie wyszukiwarke i co znajdzie?? W sumie to smieszy, ale z czasem, gdy zaczniemy czegos szukac i w odpowiedzi bedziemy dostawali dziesiatki postow w ktorych beda jakies / czyjes wizje " mam kierownice dlatego skrecam" to nie bedzie juz smieszne. Sugestia do urg`a, moze jak juz ktos ma duzo wolnego czasu, nie ma do kogo odezwac sie i koniecznie chce powiedziec / napisac o pogodzie itd. to moze stworzmy kategorie, ktora pomijac bedzie wyszukiwarka przy wyszukiwani tematow?
  
 
Cytat:
2005-01-19 11:46:06, Solltys pisze:
Chodzi o maksymalnie skoncentrowaną wiedzę w temacie Omegi, bez zaciemniających wątków pobocznych, *bez powtórek* (patrz archiwum), bez kłótni (ach te flejmy). Forum należy do *NICH* - tych którzy fizyczne tworzą LOB a nie wirtualnie, tych którzy się spotykają, znają, pomagają i Oni tworzą zasady - jak nie to sio



Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiales.
Moze przeczytaj jeszcze raz moj post.
Jezeli chodzi o zasady forum LOB czy tez kluby LOB, to sa BARDZO jasne i BARDZO czytelne dla mnie.
Nie spotkalem sie z taka jasnoscia juz dlugo i bardzo mi ten pozadek odpowiada. W pewnym sesie to przyczynilo sie do kupna takiego, a nie innego auta - Omegi.

Cytat:
Na razie korzystasz tylko z forum, jeżeli chcesz *tworzyć* klub i stanowić zasady też musisz się fizycznie spotykać na spotach i zlotach, a przede wszystkim akceptować zasady które już panują



No i tutaj sie w pelni zgadzam. Nie mialem okazji byc jeszcze na zlocie.
Czy wyczytales z mojego postu cos innego ?

Cytat:
Wątki bzdurne i zupełnie są dopuszczalne dopóki nie zirytują któregoś z modów lub vetsów Mam nadzieję, że dobrze odrobiłem lekcje. Dodam tylko od siebie, że te zasady mi się podobają zwłaszcza jak szukam info o danym problemie technicznym, a niezbyt podobają jak chce mi się pogadać o pierdołach, a ponieważ zależy mi na Bestii wybór jest prosty. ale jak to już było napisane gdzieś w przypadku LOB dyktatura i rządy silnej ręki są najlepszym rozwiazaniem w porównaniu z bałaganiarską demokracją innych forów, a zwłaszcza usenetu. howgh!



Tu tez mam podobne zdanie, ale w tym temacie byla przeciez mowa
o tym "Tylny napęd - to mnie kręci !!!"
A moim zdaniem, ten temat dotyczy Omegi.
Wynika z tego, ze kategoria DUPERELKI dotyczy tylko samochodu, jego problemow, tylko malo istotnych i mniej waznych, tak ??
Jak tak, no to macie racje, a ja sie myle i przepraszam!

Ale myslalem, ze nie lamie tu nikt regulaminu, chociaz moze kogos ten temat zirytowal,
ale nie musi od razu "zrabac" drugego kogos, kto cos takiego napisal.
Przeciez moderator moze usunac taki post. I gdyby tak sie stalo, to tego postu tez by nie bylo prawda ?

P.S.
A dyktatura i rzady silnej reki to przydaly by sie nam w rzadzie!!
Moze LOB zalozy klub poselski i wystartyje w wyborach, moze sie poprawi w kraju.
  
 
W gruncie rzeczy cieszę się, że powstała dyskusja na ten temat. W końcu ktoś sie przełamał, ale trzeba było długo czekać .
Jestem szczerze zainteresowany Waszymi opiniami i tym co z tego wyniknie

Proponuję w dyskusji pominąć temat watku o tylnym napędzie - skoncentrujcie się na ogólnym zarysie. Taka koncentracja na jednym wątku spowoduje niepotrzebne spięcia i nieporozumienia.

Pozdrawiam

Robert
  
 
Cytat:
2005-01-19 12:05:09, Robson75 pisze:
Sugestia do urg`a, moze jak juz ktos ma duzo wolnego czasu, nie ma do kogo odezwac sie i koniecznie chce powiedziec / napisac o pogodzie itd. to moze stworzmy kategorie, ktora pomijac bedzie wyszukiwarka przy wyszukiwani tematow?



Ciekawy pomysl, tylko czy forum umozliwia taka opcje, i czy nie pogubimy sie tych licznych kategoriach ?

Chociaz przydala by sie kategoria o "dupie maryny", zeby pogadac o innych rzeczach nie dotyczacych Omegi, ale w swoim gronie, przeciez nie kazdy moze zjechac na zlot !
  
 
KOLIBERk: Spoko, nie czepiam się Ciebie i tego co napisałeś
Ja tylko przedstawiłem swoją definicję forum LOB i niejako moje rozumienie sytuacji kiedy ktoś przywali Ci zieloną tablicą lub skasuje Ci bez uprzedzenia posta.

Często-gęsto wqwiało mnie takie kasowanie z nacka albo blokowanie (niekoniecznie moich postów), ale zanim zacząłem pyskować zastanowiłem się nad powodem i przyznawałem rację modowi (dławiąc się z gniewu )

Ogólnie chodzi o to, że nie ma co bić piany o zmianę zasad bo są w miarę dobre i chłopaki, oraz jedna gniewna odwalają dobrą robotę. A na forsowanie zmian nie mam siły przebicia i trochę za któtko tu jestem więc się słucham grzecznie starszych i czekam aż podrosnę żeby wysadzić ich z siodła i przejąć interes...

Natomiast jeżeli chodzi o Duperelki:
Staram się tam umieszczać posty "niegodne" głównego działu, ale jednak dotyczące w jakiś sposób Omegi.
Natomiast wydawało mi się że do filozoficzno-towarzyskich spraw jest TEN dział - niestety wyprowadzono mnie z błędu dość stanowczo aczkoliwek grzecznie.
Jeżeli miałby powstać dzialik w stylu luźnej Cafe to byłbym za - ale nie będę się upierał. Z resztą wolałbym żeby tą funkcję przejął chat.
  
 
Soltys, ty nieglupi facet jestes. Masz chyba szanse szybko podrosnąć.
  
 
Porządek i organizacja klubu i forum podoba mi się. Często czytam wątki na forum nawet jak nie mam takiego problemu. Odpisuje i podpowiadam tylko na te tematy które osobiście przerabiałem. Jeśli mam jakiś problem i pytam o pomoc i podpowiedź to staram się pisać czy podpowiedź była trafna i co pomogło w tej danej sprawie czego w wielu postach nie ma. Czytasz wątek są sugestie ale nie wiadomo co i czy w ogóle pomogło, czy może komuś nie chciało się napisać.
Co do luźnego wątku o "dupie maryni" to nie będę płakał jak go nie będzie.

Pozdrowienia dla wszystkich
Shinobi
  
 
Myślę, że czy duperelki czy dupa Maryna, to zawsze miło jeśli jest zachowany porządek " pytanie -odpowiedź" wtedy wiadomo, że ludzie rozmawiają a nie dziamgoczą jeden przez drugego
  
 
Oki, zeby nie wygladalo jak napisal Janusz, ze dziamgoczemy sobie pora na wnioski
Co do zasad panujacych na forum - brak zastrzezen
Co do pracy modow - ...brak zastrzezen
Co do ogolnej struktury forum - brak zastrzezen
Co do kategorii Duperelki - przyjmujemy tematy mniej wazne aczkolwiek zwiazane z Omcia , czy tez hulaj duzsza i rozum ? Do urg`a, czy jest mozliwosc pomijania kategorii DUPERELKI przy wyszukiwaniu postow? Tak woli wyjasnienia, chodzilo mi o to, by pozbyc sie tematow ktore calkowicie nic nie wnosza, a bardzo zaciemniaja obraz forum, zwlaszcza przy wyszukiwaniu. NIe mam za duzo czasu, by czytac 20 tematow, z ktorych 8 to wymiana jakis uprzejmosci. Wiem i widze ze bezsensowne posty sa blokowane, ale to nie rozwiazuje problemu. Moze takie tematy poprostu calkowicie usuwac? Co do pogawedek, to moze faktycznie chat, lub mozna tworzyc grupy do rozmow na gg

pozdr
Robert
  
 
uff uff, Robson nie przylizuj się
1. duperelki to duperelki, niekoniecznie związane z Omegą, jeśli np. szukam mp3 to własnie od tego jest ta kategoria.
2. ale... wszystko ma swoje granice, cierpliwośc także, od tego jesteśmy żeby "jako tako" pilnowac zawartosci forum, dlatego watki "kwiaty pachły..." MOGĄ ale nie musza być usuwane, blokowane i mordowane na 1000 sposobów. I nie pytac od czego to zależy. Co mam książkę z psychologii Wam napisac?
3. To przewija sie co czas jakiś, zwłaszcza ze strony superniusów czyli świeżonek ( lob test, lub nawet jeszcze nie) - a dlaczego forum jest tak zarządzane? a dlaczego posta mi ktos usunął? a dlaczego nie podajecie informacji tylko tablicę? a dlaczego zostałem zjebany? Odp. prosta - a dlaczego nie? To że net jest medium dla wszystkich nie oznacza że zamierzamy tolerowac gości którzy wejdą i nasrają na środku pokoju
- dlaczego takie a nie inne moderowanie? - Bo uwazamy że to bardziej słuszne niż puszczenie wszystkiego na zywioł
- dlaczego posta usuwamy bez prv do autora? - Bo praca nad forum to nie praca w fabryce za pensyjkę, nie ma czasu/sensu tłumaczyć się, wszystko jest w faq/regulaminie - takie tłumaczenia powinny wystarczyc, nie wystarcza? trudno
- a dlaczego tablica a nie info na tacy? a bo info na tacy było 5 razy podawane wcześniej, cierpliwośc sie wyczerpała
- a dlaczego zostałem zjebany? a moze był powód? nie był? masz inne zdanie - to podaj je, konkretnie bez emocji a nie " bo lob to ch..e są psze pana"

to gówno prawda że musisz myśleć tak jak inni na forum i nie wychylac się? taka bzdura że spadłem ze stołka ale: jesli piszesz wierutne bzdury, zaczepiasz kogoś, robisz ultra błędy ortograficzne/stylistyczne i tysiac innych rzeczy za które powinno się ciebie zabic i zgwałcić dokładnie w tej kolejności, nie dziw sie że w końcu komus puszczą nerwy.

a kosci tych którzy próbowali nam szkodzić ( m.in. pseudopilicjant który groził nam prokuraturą czy sadem ) bieleją w necie z banem na ip, bez żalu z naszej strony

uff uff

ps. nie ma mozliwości pomijania duperelek, find działa we wszystkich postach, podział na kategorie jest tylko porzadkowy

ot: korzyści z imprez we własnym domu są znikome, nie zapominajmy jednak o rozrywce kota , śpi później cały dzień i nie budzi cię o 6 rano
  
 
Janusz: Jak byś miał taki pojazd jak ja to też byś szybko dorastał

Cytat:
2005-01-20 08:51:53, Robson75 pisze:
Co do zasad panujacych na forum - brak zastrzezen
Co do pracy modow - ...brak zastrzezen
Co do ogolnej struktury forum - brak zastrzezen


Powyższe przyklepuję wszystkimi czterema łapami

1. Jeżeli uda się przerobić wyszukiwarkę (i tak ledwo zipie) żeby omijała Cafe to jestem za nowym działem "Cafe".

2. Jeżeli nie (choć Daemony potrafią czynić cuda )
To niestety zostajemy przy Duperelkach o Omedze i brakiem 'dupy Maryni"

Argument Robsona75 o zamieszaniu w wyszukiwarce przemawia do mnie dobitnie i jestem w stanie poświęcić nawet swoje netowe gadulstwo na ołtarzu wspólnej bestialskiej sprawy.

ps. Stawiam na punkt nr.2 ponieważ przebudowa naszego Matrixa na cele prawidłowiej wyszukiwarki spełniającej tylko nasze zachcianki będzie bardzo czasochłonna i upierdliwa (a może i niemożliwa), no i będzie to rzutować na inne fora w motonews - w końcu jesteśmy tylko jedną z wtyczek