Kierunki boczne MHW przezroczyste tanio kupię!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto sprzeda lub kopsnie namiar?
z góry big thx
  
 
Dragon Auto Tuning. Akurat nie MHW tylko in-pro (tyż niemiecka firma). Na MHW się przejechałam ostatnio niewąsko, bo fima ta zamawia swoje gadżety w jakichś tanich tajwańskich firemkach. No i śliczne focusowe kierunki (które miały być MHW) są firmy....DEPO. A kosztują fortunę - bo w pudełku MHW.
  
 
jezusicku!! 283zl za kierunki do mk4 przezroczyste!!Ladna cena. !!
  
 
Cytat:
2005-01-19 18:52:19, Minia pisze:
Dragon Auto Tuning. Akurat nie MHW tylko in-pro (tyż niemiecka firma). Na MHW się przejechałam ostatnio niewąsko, bo fima ta zamawia swoje gadżety w jakichś tanich tajwańskich firemkach. No i śliczne focusowe kierunki (które miały być MHW) są firmy....DEPO. A kosztują fortunę - bo w pudełku MHW.


że ten tego... a tańsze??? tak ok 30 zeta???
  
 
Cytat:
2005-01-19 18:58:04, Yakee pisze:
że ten tego... a tańsze??? tak ok 30 zeta???



MHW tańszych raczej nie dostaniesz. Czasami pojawiają się takie białe na Allegro, ale raczej nie MHW. Kosztują wtedy coś koło 40-50 pln.
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:03:14, Minia pisze:
MHW tańszych raczej nie dostaniesz. Czasami pojawiają się takie białe na Allegro, ale raczej nie MHW. Kosztują wtedy coś koło 40-50 pln.


a wiesz może jaką mają jakość?? co by mi nie odpadły na zakręcie...
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:05:11, Yakee pisze:
a wiesz może jaką mają jakość?? co by mi nie odpadły na zakręcie...



Nasz Essi takie z Allegro właśnie miał i z tego co wiem - trzymałyby się całkiem nieźle, gdyby nie niezbyt ostrożna jego obecna kierowniczka(w coś przyłożyła i jeden popękał).
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:09:20, Minia pisze:
Nasz Essi takie z Allegro właśnie miał i z tego co wiem - trzymałyby się całkiem nieźle, gdyby nie niezbyt ostrożna jego obecna kierowniczka(w coś przyłożyła i jeden popękał).


OK. thx
właśnie znalazłem na allegro mhw za 90 zeta - czy to dobra cena? bo są też jakieś zwyklaki za 40 zeta...
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:12:33, Yakee pisze:
OK. thx właśnie znalazłem na allegro mhw za 90 zeta - czy to dobra cena? bo są też jakieś zwyklaki za 40 zeta...



słyszałem dobre opinie o IN-PRO (przezroczyste) chce takie kupić , tylko na tej stronce co podał Tom nie mają na stanie ich
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:21:00, mss pisze:
słyszałem dobre opinie o IN-PRO (przezroczyste) chce takie kupić , tylko na tej stronce co podał Tom nie mają na stanie ich



A na stronie, którą ja podałam? Tamte są właśnie in-pro.
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:25:50, Minia pisze:
A na stronie, którą ja podałam? Tamte są właśnie in-pro.



ups... sorki
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:25:50, Minia pisze:
A na stronie, którą ja podałam? Tamte są właśnie in-pro.


IN-PRO kosztują 117,50, a to ciut dużo...
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:28:43, Yakee pisze:
IN-PRO kosztują 117,50, a to ciut dużo...



90 pln +wysyłka.

KLIK
  
 
Cytat:
2005-01-19 19:21:00, mss pisze:
słyszałem dobre opinie o IN-PRO (przezroczyste) chce takie kupić , tylko na tej stronce co podał Tom nie mają na stanie ich


link do kierunków po 40 zeta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39741767[addsig]
  
 
Cytat:
2005-01-19 18:57:27, rex pisze:
jezusicku!! 283zl za kierunki do mk4 przezroczyste!!Ladna cena. !!


Kupujesz
  
 
Odradzam te z allegro za 30-40zł - w mojej starej kombicy takie są założone i po roku zrobiły się zółte (a przynajmniej mocno pożółkłe).

Klary z in-pro mam dopiero pół roku, ale póki co nic z nimi się nie dzieje - kupiłem je właśnie w Dragonie.

Maciek (mss) przyjedź na hamownię to potem skoczymy do Dragona, to 5 minut od hamowni
  
 
Cytat:
2005-01-20 00:41:02, MAG pisze:
Odradzam te z allegro za 30-40zł - w mojej starej kombicy takie są założone i po roku zrobiły się zółte (a przynajmniej mocno pożółkłe). Klary z in-pro mam dopiero pół roku, ale póki co nic z nimi się nie dzieje - kupiłem je właśnie w Dragonie. Maciek (mss) przyjedź na hamownię to potem skoczymy do Dragona, to 5 minut od hamowni


dzięki za radę. kupię chyba te nieco droższe mhw za 90 zeta
  
 
potweirdzam In-Pro jest bardzo dobry. Mam duzo ponad rok i nic sie z nimi nie dzieje -sa jak nowe
  
 
A ja tam mam kierunki z tych za 30PLN juz ponad rok i nadal nie widać żadnych przebarwień, więc moge polecić, a i kasiurki na browara zostanie
Pozdrawiam!