Cos kapie w okolicach tylniego mostu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wlasnie - pytanie, czy mial ktos kiedys plame pod tylnim mostem ?? ostatnio cosik mi tam kapie (tak na srodku auta z tylu) ale nie wiem co to jest, po mojej analizie chemicznej wyszlo ze to zwykla woda ale skad tam woda jak sprawdzalem to w suche dni?
  
 
Jaki tylny most? Tylna belka chyba???? MOże woda z bagaznika Ci wycieka?
Pozdrawiam
Artur
  
 
W moim Espero nie ma tylnego mostu.
  
 
Ćwikus, to żes teraz pojechał po calości

Najwyraźniej pada ci zbiornik paliwa

tylni most w Epsero nie mogę , dobre
  
 
Zaraz zaraz koledzy. A skąd wiecie, ze Ćwikus nie ma wersji 4WD?
  
 
hehe oczywiscie ze chodzi o tylna belke.

obiecuje juz nie pisac postow bez odpowiedniej dawki snu

bak to to raczej nie jest, to co wykapalo to raczej nie jest benzyna. martwie sie ze moze to byc bagaznik, tylko skad znowu tam woda.. mialem nadzieje ze gdzies z tylu jest ulokowany jakis tajemniczy zbiorniczek jakis oprocz baku

jak mi przerdzewial bagaznik to sie chyba niezle wkurze %(
  
 
No to wyjmij wszystko z bagażnika, łącznie z zapasem i zobacz czy nie masz basenu w bagazniku. Chociaz ja bym raczej obstawiał zbiornik paliwa

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2005-01-21 12:23:59, Cwikus pisze:
....
mialem nadzieje ze gdzies z tylu jest ulokowany jakis tajemniczy zbiorniczek jakis oprocz baku jak mi przerdzewial bagaznik to sie chyba niezle wkurze %(



No jasne, jest tam zbiorniczek spryskiwacza tylnej szyby, ale wystepuje on tylko w wersjach z tylnym mostem
  
 
Cytat:
2005-01-21 12:34:43, Dicer pisze:
No jasne, jest tam zbiorniczek spryskiwacza tylnej szyby, ale wystepuje on tylko w wersjach z tylnym mostem



  
 
no jedyna ciecz jaka jest z tylu to benzyna ale niekoniecznie od razu bak..moze przewody..
  
 
podnieś siedzisko tylnej kanapy, odchyl wycięty kawałe tapicerki, następnie zdejmij plastikową pokrywke i wąchaj

Ja poczujesz zapach benzyny to gdzieś jest nieszczelność
  
 
Dokładnie to może być tylko benzyna w tym miejscu jeżeli była by to woda z bagażnika to była by w innym miejscy miejwieciej na środku poła zapasowego a nie pod tylną belką u ciebie "mostem"

a może poprostu padła ci uszczelka tylnego mostu i olej kapie w twoim 4x4 biturbo dislu.????
  
 
Moze Ci aktywny dyfer cieknie
  
 
Cytat:
2005-01-23 00:23:21, LUK18 pisze:
Moze Ci aktywny dyfer cieknie


no tak sprzęgło wiskotyczne się upiekło i teraz wycieka
  
 
Mam podobny objaw - COŚ KAPIE. Z początku panika, ściągam koła, bębny - bo przecież cylinderki to bolączka ESPERAKÓW a tutaj się okazało że to woda z tłumika Cwikus, bez paniki - może to to samo.
  
 
Witam!
Ja też mam coś takiego. Stoi auto w garażu- jest mokra plamka. Jeśli przyjąć,że lewe tylne koło to 0%, a prawe tylne to 100 % to tak na wysokości 40 %. Jak zapaliłem auto to wykapało jeszcze trochę, później już przestało. Plamka miała zapach benzyny, ale była tłustawa i czarniuteńka. To jakiś nagar z tłumika czy coś?
  
 
Miałem to samo w swoim espero. Na 100% kapie Ci z dyfra
  
 
Pewnie Ci kapie z pokrywy tylnego mostu to się często zdarza
trzeba ściągnąć pokrywe i na silikon najlepiej czerwony on jest na wysoką temperaturę
  
 
Cytat:
2014-01-12 21:49:27, slayter pisze:
Miałem to samo w swoim espero. Na 100% kapie Ci z dyfra



Ale dziwisz się ???? Przecież szpera jest tu spięta na sztywno jak w symetrical Subaru.
  
 
Cytat:
2014-01-12 22:07:33, Darek54495 pisze:
Pewnie Ci kapie z pokrywy tylnego mostu to się często zdarza trzeba ściągnąć pokrywe i na silikon najlepiej czerwony on jest na wysoką temperaturę



aleś mu kurwa Dareczku poradził ! ..niedźwiedzia przysługa

...ciulasz młodego ..myślisz , że da się nabrać ??!









przecie ...Nie stosuje się już praktycznie "czerwonego silikonu"!! bo to starodatowe metody ..szczególnie do tylnych mostów ...są dużo lepsze do tego celu , a ichni kolor o niczym nie świadczy