GAZ SEKWENCYJNY WROCŁAW I OKOLICE gdzie założyć??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
macie jakieś SPRAWDZONE! zakłady montujące gaz sekwencyjny
podkreślam sprawdzone profesjonalne i pewne a nie jakieś budki z gazownikami którzy za przeproszeniem potrafią tylko spie....ić instalacje
mam bmw e 36 316 motor 1,6 rok 93/94 silnik m43
jakiej firmy najlepiej założyć instalacje? jaki koszt z butlą w kole zapasowym
czy ktoś ma sekwencje w takim aucie albo innym bmw serii 3?
jak zachowuje się auto ? czy strzela ile pali itd
pozdrawiam i czekam na rady
  
 
ECO ALMA - nowa baza na Grabiszynskiej
ALBAZ - na Nenckiego (wyjazd na autostrade)
  
 
Witam... Firma Eko Alma ma swoja nową siedzibe w Radwanicach a nie na grabiszyńskiej zakładałem u nich trzy instalacje i są to 100% profesjonaliści ... importer bezpośredni z włoch tel do nich to 311 72 33 lub www.autogas.pl
  
 
Cytat:
Eko Alma ma swoja nową siedzibe w Radwanicach


Rzeczywiscie porypalo mi sie : Na Grabiszynskiej to ALMA i AGS
  
 
Albaz na ul Pięknej we Wrocku tel. 0713687486 - zmienił siedzibe!!! Maja duzy fachowy warsztat i doswiadczonych mechaników wiec polecam bo ja tam swoja omege zagazowałam i nie narzekam !!!
  
 
W radwanicach z lepszymi autami maja problem z zamontowanie z e-36 1.6 nie powinni miec problemu ale montuja BRC i chyba jeszcze inne instalacje rowniez ale BRC sa przedstawicielami. BRC ogolnie jest oceniane ze jest badziewne.
na Grabiszynskiej rowniez polecam ten warsztat chłopaki sa niezli sa głownym przedstawicielem AC na wojewodztwo czyli STAG.
Agaz na gnieznienskiej Elpigaz i Prins warsztat jest spoko posiadaja wszystko co trzeba od analizatorów do komputery diagnostycznych
  
 
Witam
Mam golfa 4 silnik 1.6 8 zaworowy..98 rocznik..chcialem zalozyc instalacje gazowa..taka dobra sprawdzona i bez awaryjna..co byscie mi polecili ? czy instalacja firmy eko alma jest wedlug was dobra instalacja ?
  
 
eko alma to firma montujaca instalacje gazowe. Dobra instalacja to pojecie względne. Moze byc kazda aby chodziło poprawnie i nie było za bardzo roznicy miedzy gazem a benzyna. Jedna lepsza druga gorsza. Poczytaj to nic nie kosztuje.


[ wiadomość edytowana przez: homer171 dnia 2008-07-19 00:56:32 ]
  
 
CITO na ul Grabiszyńskiej 163. Montują Elpigaz i jeszcze jakieś inne.
Maja stronę internetową z aktualnymi promocjami www.ciro.com.pl
  
 
Witam,
jako że czas płynie, rynek pewnie się zmienia chciałbym odświeżyć pytanie. Planuje założyć gaz do MB CLK R4 230 kompresor 98r. Polecono mi instalację BRC i zakład w Radwanicach. Pytanie, czy nadal ten zakład ma dobrą opinię? Czy może lepiej udać się do jakiegoś innego w okolicach Wrocławia?
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz