Głośniki w Seicento

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem z instalacja glosnikow 100 mm Boschmanna w przedmi panelu Seicento (oryginalne miejsca na glosniki). Mianowicie mojemu staremu ubzduralo sie ze glosniki musze byc zamaskowane oryginalnymi maskownicam (tymi co sa standartowo w furze), a jak przykrecalem jeden glosnik (ten od strony pasazera) to nie mozna go przykrecic na 3 sruby a jedynie na 2 no i wystaje na tyle ze nie mozna zakryc go maskownica prosze o pomoc bylych obecnych i przyszlych(i wszystkich innych rowniez) posiadaczy tego autka o pomoc.
  
 
Cytat:
2005-01-22 23:52:38, coolphon pisze:
Mam problem z instalacja glosnikow 100 mm Boschmanna w przedmi panelu Seicento (oryginalne miejsca na glosniki). Mianowicie mojemu staremu ubzduralo sie ze glosniki musze byc zamaskowane oryginalnymi maskownicam (tymi co sa standartowo w furze), a jak przykrecalem jeden glosnik (ten od strony pasazera) to nie mozna go przykrecic na 3 sruby a jedynie na 2 no i wystaje na tyle ze nie mozna zakryc go maskownica prosze o pomoc bylych obecnych i przyszlych(i wszystkich innych rowniez) posiadaczy tego autka o pomoc.


Ja u siebie w SC w standartowych otworach mialem tweetery a dodatkowo zrobilem panele w drzwiach i wsadzilem 13 Lanzara. To gra dobrze
  
 
A trzeba bylo kupic tonsile specjalnie dla seja....
  
 
Cytat:
2005-01-23 10:40:40, Ali-En pisze:
A trzeba bylo kupic tonsile specjalnie dla seja....


a co teraz mam zrobic ?? Prosze o pomoc po fakcie (zakupie) a nie przed
  
 
W seiczencie montując inne głośniki niż do niego przeznaczone trzeba odciąć dwa "ucha" a pozostałe tak dogiąć by głośnik po przykręcniu do maskownicy przylegał do niej szczelnie (tym z regóły papierowym pierścieniem, nie resorem! ) inaczej nie będzie basu i głośnik bedzie się wcześniej (przy mniejszej głośności) wypluwał.
Co do głębokości wnęki to od strony pasażera można delikatnie podciąć wygłuszenie na magnes.