A co sadzicie o tym, chrom w spray"u ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co sadzicie o tym, he?

Chrom w spray'u

[ wiadomość edytowana przez: Badboy4life dnia 2005-01-24 18:03:56 ]
  
 
mogę powiedzieć Ci, że szkoda marnować czas na chrom w sprayu bo bardzo szybko się ściera...
  
 
CZY TO NIE JEST TAK ZWANY FANTOCHROM?
  
 
moim zdaniem po piersze baaardzo szybko się zetrze i nieda należytego efektu liked fantachrom to co innego sam sobie tego tak nietryśniesz daje prawdziwy efekt chromu ale trwałosć też jest baardzo niska
  
 
NO TO CZYM ROBIA FANTOCHROM? STOSUJA GO NA GASNICACH, WIEC SIE MUSI JAKOS TRZYMAC
  
 
Jesli faktycznie schodzi tak szybko to szkoda ju miałem nadzieje że cos tanim kosztem podpicuje...
  
 
na gaśnicach ?? niewiem jak na gaśniacach ale z felg szybko schodzi
  
 
co do fantachromu to się zgadza....widziałem na jakimś zlocie jedno z pierwszych aut zrobionych tą techniką....takie bordowe seicento....miał pomalowane fantachromem wszystko......i efekt był okropny...z daleka wyglądał fajnie...ale z bliska nie było części z której by to nie odchodziło albo nie robiły sie dziwne plamy
  
 
micab i nox.. na gasnicach fantochrom sie trzyma normalnie.... a efekt takiej gasnicy jest naprawde swietny... tylko cena jest nie proporcjonalna gasnica pomalowana fantochromem kosztuje majatek
  
 
a słuchawki do prysznica to wy macie z plastiku czy
  
 
ja to se kupie i pomaluje szafki w pokoju i moze deske w kibelu. Ot odrobina luksusu
  
 
Co do tego chromu, to mam opinie goscia co to kupil, cytuje:

"szczerze odradzam kupiłem - nabrałem się kolejny raz, ZONK, nie
nadaje się do niczego nie ma trwałości ściera się i marze nawet
gdy przetre benzyną ekstrakcyjną jednym słowem shit. nie
polecam. pozdrawiam "

Wybor pozostawiam wam :p