DZIAŁ ---- KADETT E - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poprosze o pomoc Gdzie w kadettcie jest filtr paliwa co bede potrzebowal do jego wymiany jak to zrobic i czy jest to wielce skomplikowane? Druga sprawa, auto baaaardzo kiepsko odpala na benzynie, troszke lepiej na gazie i przy tym przy jezdzie na benzynie momentami prawie calkowicie traci moc prawie nie chce jechac nie mowiac o przyspieszaniu, czego to moze byc przyczyna?
  
 
Śrubokręt Ci się przyda. Filtr powietrza to takie duże okrągłe na silniku, na górze.
  
 
Cytat:
2006-11-15 16:16:47, MSJ pisze:
Kozi_L, i jakie efekty Twoich działań??



Nic ze skrzynią nie zrobiłem ... teraz poszukuje innej skrzyni tym razem do alfy bo kadzilaka niestety sprzedałem.

[quote]
2006-12-12 17:49:12 , Smiglo pisze:
Poprosze o pomoc Gdzie w kadettcie jest filtr paliwa co bede potrzebowal do jego wymiany jak to zrobic i czy jest to wielce skomplikowane? Druga sprawa, auto baaaardzo kiepsko odpala na benzynie, troszke lepiej na gazie i przy tym przy jezdzie na benzynie momentami prawie calkowicie traci moc prawie nie chce jechac nie mowiac o przyspieszaniu, czego to moze byc przyczyna?
[quote]

Mam nadzieje ze sobie poradziłes juz bo troche czasu mnie tu nie było ale jesli nie to z tego co wiem to filtr paliwa znajduje sie pod prawym progiem - przynajmniej u mnie tak było. Jeżeli traci Ci moc na benzie sprawdź takze wydajność pompy. Jeżeli jezisz na gazie i masz mało wachy w zbiorniku to zajężdzasz pompe a przy małej jej wydajności bedziesz miał problemy.
  
 
jaki może być orientacyjny koszt remontu silnika kadzia C16NZ ? Chodzi o przybliżoną kwotę, wiem że koszt zależy od tego co dokładnie sie wymienia
  
 
o ceny czesci nie jest sie trudno dowiedziec .. zalezy przedewszystkim czy sam bedziesz robil czy mechanik ktory zedrze z Ciebie. Musisz najpierw rozebrac i dowiedziec sie co masz do wymiany a dopiero pozniej szukac czesci
  
 
A teraz z innej beczki. Czy ktoś z może Was wie, jaki obwód lub średnicę mają seryjne sprężyny na McPersonie w Kadziu?

Potrzebuję sprężyn do swojej Asci, a mam problem z zakupem, stąd pomysł na zaadaptowanie ich właśnie z Kadetta. Wydaje mi się, że będą pasować, choć pomiarów w Asconie jeszcze nie robiłem, tym bardziej w Kadziu, może ktoś coć na ten temat wie...

Pozdrawiam.
  
 
nie wiem czy kadettowskie nie będą za miękkie, chyba że z kombiaka, ale to tylka taka pierwsza myśl po przeczytaniu Twojego posta.

pzdr
  
 
http://www.ktk.pl/skorzecin/

Czy ktos moze sie wybiera ??
  
 
Witam.
Znajoma chce sobie zamontować w 3 drzwiowym Kadecie "łezka" zamontować elektryczne szyby. Co będzie potrzeba? Mechanizmy , włączniki , wiązka... Jakaś elektronika sterującą też jest?
  
 
Dla tych którzy nie byli:

http://www.tv.gniezno.pl/aktualnosci.php?id=185
  
 
Witam, interesuje mnie przybliżony koszt wymiany przednich amortyzatorów w kadziaku ( kombi).To znaczy taki orientacyjny, ile kosztują same amorki (takie nie najgorsze ale i nie najdroższe) i ewentualnie ile sobie w stolicy za wymianę krzyczą? Może ktoś niedawno wymieniał.Pozdro.
  
 
Cytat:
2007-07-29 12:15:39, campino pisze:
Witam, interesuje mnie przybliżony koszt wymiany przednich amortyzatorów w kadziaku ( kombi).To znaczy taki orientacyjny, ile kosztują same amorki (takie nie najgorsze ale i nie najdroższe) i ewentualnie ile sobie w stolicy za wymianę krzyczą? Może ktoś niedawno wymieniał.Pozdro.



Ja za komplet Monroe z wymianą w Midasie dałem 700 pln.
  
 
ja u siebie przodu nie wymienialem .. ale za tył zapłaciłem 200 pln za amorki a wymiana była gratis w tym sklepie gdzie kupowałem