A takie radyjko??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co powiedzie o takim radyjku

RADIO

Wiem że to jest żadna firma, no ale jak byście oceniki stosunek ceny do jakości i możliwości??
  
 
Jakoś nie mam przekonania do takich firm, a ta moc 4X60W to już chyba żart.
Ogólnie radio dużo oferuje, tylko nie wiadomo czy to idzie w parze z jakością.
  
 
Może i nie jest złe......ale prawde mówiąc ja bym go nie kupił dlaczego..? Poprostu akurat nie bardzo mi się podoba.A tak poza tym to jeśli myślałeś o kupnie dla siebie to w tej cenie można dostać całkiem ładne inne radyjka , używane co prawda ale i markowe no chyba że chcesz koniecznie nowe z gwarancją i Ci się ono podoba
  
 
faktycznie, radio sporo oferuje... ale nie ma nic za darmo ja bym nie kupił
  
 
Szkoda że nie ma Toradka na forum bo jeśli dobrze pamiętam to On by powiediał co myśli o tym radiu

A moc faktycznie nieźle przesadzona, zresztą wszyscy producenci przesadzają. Ze zwykłego radyjka maksymalnie wyciśnie się jakieś 16 watt
  
 
powiem szczerze...nie kupiłbym tego radia.....lepiej kupić teoretycznie gorsze, używane, ale firmowe.....a tak naprwadę praktycznie będzie o wiele lepsze
  
 
ja kupiłem takie http://allegro.pl/show_item.php?item=40067377 i jestem bardzo zadowolony brat kupił też tej firmy i ma w astrze od roku nie ma problemów
  
 
Nigdy nie kupujcie FIRSTa - ja sie nacialem i dziekuje bardzo.
  
 
W sumie za 400 mozna kupic jakiegos pionka czy cosik innego bez mp3... i wole juz uzywke dobra niz nowy szit;/
  
 
Ja wydalem troche wiecej bo 599 na Sony CDX-S2200 ...Zalezalo mi na firmie i na MP3 ..jestem zadowolony bo radio nie jest zbuzerowane i "stuningowane" jak wiekszosc kiepskich radyjek kuszacych cena ... Ot klasyka w prostej, funkcjonalnej formie ... w zestawieniu z glosnikami Hertza ECX 130 , ktorymi zastapilem seryjne dziala bardzo ladnie i brzmi czysto. Polecam!
  
 
Zgadzam się z przedmówcami, sam używam już trzeci rok Pioneera deh2000r, (kupiłem go używanego za 65euro) i strasznie go sobie chwale . Nie kupiłbym firsta mogąc mieć za jego cenę pionka
  
 
To się koledzy rozpisali jak ja nie miałem nieciku

Więc
1. pionka używywanego z mp3 w tej cenie raczej wątpię żebym dostał.
2. Tak właśnie myślałem ze takie będzie wasze zdanie
3. Znalazłem sklep internetowy Firsta i tam jest w tej samej cenie co na allegro, ale myślę ze jak coś to lepiej w takim sklepie kupić.
4. Mnie się akurat ono podoba, szczególnie kolor podświetalania Ale szkoda że nie pisze na nim Pioneer
5. Toradek co to znaczy "naciołem się" nie działało, zapsuło się czy moze kiepsko działało??. Bo w sumie to jest rok gwarancji jak coś.
6. Bardzo mi zależy na MP3
7. Myślę że takie radyjko będzie zawsze lepsze niż moje aktualne czyli Ford orginal 2004 (na kasety)
8. Wolałby jedank abo ono kosztowało 299 zł

Ale skoro wszyscy jednogłośnie odradzacie to się zastanowię jeszcze jakiś czas
  
 
Master - juz to pisalem - to radio to dno, dzwiek nie ma zadnej barwy, jest cholernie plaski. Niby sobie radzi z mp3 i cd, ale od razu po kupnie mialo zepsuty naped - a reklamowalem to dopiero pod koniec gwarancji.

Kolor podswietlenia - a jak Ci powiem, ze tego wyswietlacza w ogole nie widac, jezeli nie masz przynajmniej polmorku w samochodzie, a przy -5*C odswiezanie w tym wyswietlaczu ledwo co funkcjonuje.

Poza tym - teraz dalbym wiele, zeby miec jakies firmowe radyjko - mp3 sie ciezko oblsuguje, czeka sie na nie. Radyjko obcina kilka ostatnich sekund kazdej mp3.

DNO DNO DNO DNO DNO DNO DNO.
  
 
ja zrobiłem inaczej, poszedłem do kumpla co zajmuje się car audio. powiedziałem mu ile max mogę zapłacić i żeby wyłuskał coś najlepszego dostepnego za ta kasę na Allegro. No i mam to co mam i nie żałuje!

Alpine Inside
  
 
Cytat:
2005-01-26 00:56:23, toradek pisze:
Master - juz to pisalem - to radio to dno, dzwiek nie ma zadnej barwy, jest cholernie plaski. Niby sobie radzi z mp3 i cd, ale od razu po kupnie mialo zepsuty naped - a reklamowalem to dopiero pod koniec gwarancji. Kolor podswietlenia - a jak Ci powiem, ze tego wyswietlacza w ogole nie widac, jezeli nie masz przynajmniej polmorku w samochodzie, a przy -5*C odswiezanie w tym wyswietlaczu ledwo co funkcjonuje. Poza tym - teraz dalbym wiele, zeby miec jakies firmowe radyjko - mp3 sie ciezko oblsuguje, czeka sie na nie. Radyjko obcina kilka ostatnich sekund kazdej mp3. DNO DNO DNO DNO DNO DNO DNO.



Nareszczie jakies konkrety

A nie tylko " nie bo mi się firma nie podoba"

Dzięki toradek za odpowiedź, żeczywiście mocne argumenty. A jeśli mogę jeszcze spytać to z jakim konkretnie modelem miałes doczynienia??

  
 
Jezeli dobrze pamietam - FA4104.
  
 
Aha czyli właściwie to z tej samej serii

Szkoda że nie znam nikogo kto by takie coś miał żeby sobie na żywo to oblookać i obsłuchać.

Ale pewnie macie wszycy rację, za jakośc trzeba zapłacić!!! (a ja jak zwykle nie mam pieniędzy )

  
 
O ile bedziesz na Walnym to moge Ci je pokazac. Moze chcesz kupic moje - kurzy sie teraz
  
 


Najpierw musze się dowiedzieć o co chodzi z tym całym Walnym?? ::

[ wiadomość edytowana przez: mastercheat dnia 2005-01-26 02:36:09 ]
  
 
ja z pół roku temu kupiłem pioneera DEH 3600MP poprostu dla mne poezja, kupiłem na allegro za coś ponad 700zł, ale używke kupisz taniej. szczeże polecam ten model.