Zimowy zlot na śląsku 2005

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak sobie mysle (zamiast sie uczyć na egzamin ) jako że od ostatniego zlotu na śląsku mineły juz prawie 3 miesiące a zima w pełni to możeby spróbować zorganizować zlot zimowy.
Taka pogoda ma sie utrzymać conajmniej do połowy lutego więc może niekoniecznie w tą niedzielę, bo juz chyba mało czasu zostało, ale może w następną? Koło godziny 15 - 16 ? Tam gdzie zwykle
To taka moja nieśmiała propozycja

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Pomysł przedni coby się zlecieć , ale rzeczywiście NIE w ta niedzielę to raz , a dwa Adamie czy pomyślałes by grupka krakusów się dołaczyła do ślunzaków?


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-28 07:51:23 ]
  
 
Nieeeeeeeee no teraz to muszę być na bank !!! Kiniusia na zlotach szpagaty robi, ja to muszę zobaczyć , bo ostatnim razem się nie załapałem
  
 
heh no a juz myslalem ze niepopróbuje sie na sliskim z Esperakami.... a tu prosze znowu pojdzie jakieś płotki poprzestawiać...


A ja mam taką propozycje niewiem jak to wam odpowiada ale moze by tak w tą niedziele zrobic malutki Zlocik gdzieś na jakimś placu tak żeby potrenować slalomy na śniegu.? taka mała szkółka bezpiecznej jazdy.? co wy na to.?

Ma ktoś pomysł na jakieś miejsce co by nam nikt nieprzeszkadzał.?
Może na lotnisku.? wkońcu w taką pogode to pewnie awionetki nielatają.?

Co do dużego zlocku 6 lutego to ja jestem za chociaż niekoniecznie musicie mnie tam chcieć
  
 
Adminek ! Ale pipcysz ! Jak to, zlot bez Ciebie? Płot babci cza naprawić ,żeby znowu ktoś go mógł przestawić
  
 
Ja jestem za - dawno nie było zlociku
Termin jest mi obojętny - niedziele mam i tak wolne
  
 
Panowie i Panie to umawiajmy się na Zlota na 6 lutego roku pańskiego 2005.
  
 
Jak tylko zrobię światełka i troszkę wyklepię esperaka to napewno przybędę
  
 
Cieszę się ze spodobał sie wam mój pomysł
Cytat:
2005-01-28 07:43:38, Kiniusia pisze:
Pomysł przedni coby się zlecieć , ale rzeczywiście NIE w ta niedzielę to raz , a dwa Adamie czy pomyślałes by grupka krakusów się dołaczyła do ślunzaków?


Kiniusiu, napisałem o zlocie na śląsku a nie tylko dla ślązaków więc z przyjemnoscią zapraszamy wszystkich. Może oprócz krakusów przedstawiciele innych regionów nas odwiedzą

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Kurde ZLOT !!! a Esperak u mechanika !!! przyjmniecie mnie innym !!!

Raffsa
  
 
Raffsa, Pewno, że Cię przyjmiemy innym wozem,,,,toż Ty przecież NASZ !!!!! KLUBOWY
Cytat:
2005-01-28 17:38:18, raffsa pisze:
Kurde ZLOT !!! a Esperak u mechanika !!! przyjmniecie mnie innym !!! Raffsa

  
 
OK, OK, Adaśku , ja to tylko tak napisałam z przymróżeniem oczka
Cytat:
2005-01-28 16:48:18, Adam4302 pisze:
Cieszę się ze spodobał sie wam mój pomysł Kiniusiu, napisałem o zlocie na śląsku a nie tylko dla ślązaków więc z przyjemnoscią zapraszamy wszystkich. Może oprócz krakusów przedstawiciele innych regionów nas odwiedzą

  
 
6 lutego... hmm w sumie mi pasuje.. ale bede pozno... mam egzamin z mikroekonomi... musze go zaliczyc.. bo jak nie to.... cienko ze mną bedzie....


[ wiadomość edytowana przez: Czarek_Rej dnia 2005-01-29 14:43:17 ]
  
 
słuchajcie - wiem że to tak nie ładnie ale czy dało by się przełożyć lub zrobić drugi zlocik za tydzień tzn 13 w niedziele?

6.02 nie dam rady , a obiecałem kiniusi że przyjedziemy

plizzzz

  
 
Cytat:
2005-01-31 17:22:00, Tomek-Mydlowski pisze:
słuchajcie - wiem że to tak nie ładnie ale czy dało by się przełożyć lub zrobić drugi zlocik za tydzień tzn 13 w niedziele? 6.02 nie dam rady , a obiecałem kiniusi że przyjedziemy plizzzz



Mnie to rybka... teraz cały luty mam co tydzien egzamin.. albo nawet i dwa w ciągu dnia... Moge sie wstawic 13 lutego.. ale ok 16-17, bo.. 13tego o 13stej w sali nr 13 mam qwa egzamin z gupiej matematyki...
  
 
Tak myślę, myślę i zapytowuwuję grupę sląską czy rzeczywiście jeśli Warszawa się zobligowała na przyjazd w Nasze strony to m oże rzeczywiście przesunąc ów zlot na tydzień póżniej?????
13 to też miła data i cyfra
Więc jak będzie Panowie i Panie?Przekładamy zlot na 13 lutego 2005?


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-01-31 22:49:17 ]
  
 
Ja jestem za,a i miałabym więcej czasu na zrobienie światełek Jestem za 13.02!!!!!
  
 
jestem za 13-tym !!! może autko już bedzie !! to będę mógł się stawić !! bo 6-tego to mi średnio pasuje !!

Raffsa
  
 
Więc jak narazie za 13 lutym optuje kilka osób,,,,LUDZISKA zbierajcie się, miło pogawędzimy.
  
 
A może 13-tego zrobcie zlota w Kraku?
Wtedy i ja bym zaglądnął, bo do Katoficów to pewnie mnie moje dziewczyny nie puszczą