Radio w schowku???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Widzialem w tv jak jakas firma montuje radia w schowku a panel na wewnetrznej stronie oslony na slonce Chcialem zapytac czy wie ktos moze jak to sie robi?? i przy okazji ma ktos do sprzedania tyl do sony cdx f5500 albo chce kupic panel praktycznie nowka Radio skradziono dlatego teraz kombinuje jak ukryc nastepne
  
 
Mam ten sam problem-zaje.... mi dupe Sony CDX
  
 
To ja sie podpinam i szukam tylek Blaupunkta Essen cd 33.... A moze ktos chce panel uzywany 3 tygodnie??
  
 
Cytat:
2005-01-29 00:54:48, Toudi pisze:
Widzialem w tv jak jakas firma montuje radia w schowku a panel na wewnetrznej stronie oslony na slonce Chcialem zapytac czy wie ktos moze jak to sie robi??



Taka aplikacja radia, to nie jest aż takie trudne, raczaj bardzo pracochłonne. Ma to swoje plusy i minusy, np jak sobie wyobrażasz sterowanie z panela w trakcie jazdy? Dla własnego bezpieczństwa nie polecam tego typu zabudowy radia, to bardzo utrudnia obserwację drogi i kierowanie pojazdem. Są bardziej wygodne sposoby ale wymagają dużej ingerencji w obudowę deski rozdzielczej i co za tym idzie podnosi koszty takiego montażu.
  
 
Radio jest z pilotem, więc kwestia obsługi podczas jazdy nie ma znaczenia. Czy ktoś wie jak połączyć radio z panelem na odległość??