Essi to nie jest ale i tak fajna furka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
za W.P.

Mitsubishi Lancer Evolution VIII został właśnie zaprezentowany amerykańskiej publiczności podczas styczniowego Auto Show w Los Angeles. Kolejna wersja jednego z najbardziej utytułowanych samochodów rajdowych świata pojawi się w sprzedaży najprawdopodobniej w drugiej połowie 2003 roku.






i najlepszy kąsek na koniec

  
 
Coraz bardziej wycudaczone te Lancery, ale generalnie to jest co tygrysy lubia .... 4lapki i turbinka mniam
  
 
Fajne te Evo VIII, ale z Mitsubishi zawsze najbardziej podobało mi się 3000 GT
  
 
niby taki nowy, a już pordzewiałe nakrętki mocowania kolektora...
Eres przyznaj się ty nim już jeździełeś....
Pozdrufka
Tomek (styba) #045
  
 
Moze i fajne z zewnatrz, dobry silnik i uklad jezdny itd ale wnetrze auta dalej w starym i niezybt fajnym stylu (pokretla nawiewu i reg. temp. sprzed 10 lat! i wiele innych szczegolow) Wiem wiem, ze to auto rajdowe ale akurat to jest wersja drogowa. To jednak w Foradch wnetrze mi sie lepiej podoba
  
 
A mi tam sie w srodu podoba
  
 
Cytat:
2003-01-23 11:49:40, TomekS pisze:
Eres przyznaj się ty nim już jeździełeś....



no tak wydało się czym jeżdze w czasie naprawy essiego
  
 
a moze znacie tego goscia który z Ursynowa jeździ co rano czarnym EVO VII, co go zauważam, nakręcam się i ... wącham smród spalin, a gość kulturka: krawat, biała koszula - nawet przy minus 20 - widać że gdzieś z garażu wyjeżdza
  
 
Cytat:
2003-01-23 11:35:38, Patrol pisze:
Fajne te Evo VIII, ale z Mitsubishi zawsze najbardziej podobało mi się 3000 GT



A mi Eclipse...
  
 
TomekS - Ty to masz oko - najmniejsz nakrętkę przywuazy ... a mówią ze te "japońskie" nie do zdarcia ... a tu prosze - przeczytałem twój post - wróciłem do fotek i z krzesłą spoadłem i by mi moja świnka morska na zawał odjechała ....
  
 
TomekS - Ty to masz oko - najmniejsz nakrętkę przywuazy ... a mówią ze te "japońskie" nie do zdarcia ... a tu prosze - przeczytałem twój post - wróciłem do fotek i z krzesłą spoadłem i by mi moja świnka morska na zawał odjechała ....
  
 
Uuuuuu ktoś tu sobie dubluje posty
  
 
a wszystkiemu winne japońskie, czerwone. ale jak się napatrzę to tak nienawidzę, że strach.
  
 
Eeeeeeeeeeeeeee..........

Wolę Essiego. Zdecydowanie.
  
 
Jeszcze bardziej niż zdecydowanie!

[ wiadomość edytowana przez: artecki dnia 2003-01-24 01:38:01 ]