Kolor ikon przeczytanych postów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
czy mozna byłoby zrobić ikony wątków w wiekszej liczbie kolorów ( nie tylko 2 zółty i czerowny ) lub zrobić je konfigurowanle ( własne gify a nie tylko teczki ) ?

  
 
Hm a w jakim celu miałaby być ta zmiana, kolory "teczek" informują o tym czy dany temat został przeczytany czy nie przez usera.
Po drugie (takie jest moje zdanie) to raczej by to "upstrzyło" forum niż coś poprawiło
  
 
no właśnie, ale na forum łady zaobserwowałem że teczki zmieniają się z czerwonych na żółte już po przeczytaniu jednego tematu i wtedy nie wiadomo, które jeszcze są do przeczytania...
  
 
Cytat:
i wtedy nie wiadomo, które jeszcze są do przeczytania...


wszystkie które są umieszczone powyżej najnższej czerwonej teczki

a tak na poważnie to proponuję używać linku Powrót do poprzedniej strony zamiast przycisku wstecz w przeglądarce, i będzie wszystko grało
  
 
Albo otwierać nowe topiki w osobnym oknie
  
 
a oto moje problemy z oznaczaniem nowych postów:
-jak wchodzę na forum, zaznaczonych jest kilka topiców na czerwono, otwieram jeden, wracam i kolorki wszystkich są takie same (ale już przeczytałem rozwiązanie- "powrót do poprzedniej strony u góry strony")
-druga sprawa, to że często mi krzaki wyskakują, tzn jakieś błędy są chyba w kodzie, bo wyskakują mi części "komend" html zamiast obrazów, np u góry strony: order="0" cellpadding="1" cellspacing="1">Forum dyskusyjne ...forum dyskusyjnechat klubowydołącz do klubulista klubowiczównasze samochodyclub assistance
a literki z tych "stylizowanych" zmieniają się na jakieś podstawowe, wogóle cała grafika znika...mogę zrobić zrzut ekranu jeśli to coś pomoże
  
 
Proponuję przejść na MSIE 6,0 i napewno bedzie po kłopocie
  
 
jednak dalej mam problem z tym, że przeczytane topicy nie ukazują się jako przeczytane.... na dłuższą metę to wkurzające.... mój system to win 98 se, IE 6.0 z updatem.
  
 
Ja tez mam 6.0 updaty i win98 tutaj i jest oki.

Pozostaje wiec SOA#1 (standardowa odpowiedz administratora):

Dziwne a u mnie dziala



pozdr.
  
 
nie znam się na tym zbytnio, ale chyba ta zmiana kolorków jest możliwa dzięki sesji czy jakoś tak?? czy to ma wspólnego coś z moim kompem, tzn czy u mnie się tworzy jakiś plik, coś w stylu cookie?? bo może mam coś w ustawieniach nie tak jak powinno być...
  
 
Czas wizyty jest zapisany w cookie.
Pomecze jeszcze ten temat ...

pozdr.
  
 
panie adminie, do boju bo sytuacja coraz gorzej się przedstawia http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=11253&f=24
  
 
no metoda z przetrzymaniem mnie jest dobra już powoli się przyzwyczajam do tej małej niewygody, ale mimo wszystko, jeśli dałoby się coś zrobić...to
  
 
A czytałeś to co napisałem w linku podanym wyżej przez Ciebie
  
 
ta, czytałem, ale u mnie to nie wystarcza, jak po przeczytaniu postu wracam na forum, to tak czy siak czerwone teczki znikają, z kolei niektóre posty pozostają permanentnie czerwone (głównie te napisane przeze mnie, lub te napisane podczas mojej na forum obecności)