VFTS na sprzedaż !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niepowtarzalna okazja niestety w Czechach
Do sprzedania Łada VFTS - 170 konny samochód niegdyś jeżdżacy w grupie B. Ciekawe za ile ? Może ktoś kupi - będziemy mieć najszybszą Ładę w Polsce. 0-100 w zależności od przełożeń ~ 6 - 8s, Vmax ~ 150 - 200km/h

Szczegóły TUTAJ.

Filmik z tym maleństwem TUTAJ

No rajdowcy przecież to idealny sprzęt na KJSy
  
 
Heh, niezla sprawa.
Gdzies juz to widzialem, jak rowniez kiedys gdzies na jakims czeskim, albo slovackim portalu widzialem ogloszenie o sprzedarzy VFTS.
Nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze ktos pewnie zajezdzil sprzeta maxymalnie, ale poki sie jeszcze czyma to chce sprzedac. No bo przeciez ilez moze wytrzymac takie auto? Nie czarujmy sie.
Poza tym, mnie by bardziej cieszylo jak bym sam zrobil taka Lade, niz kupowal od kogos.
Poza tym wez i wwiez to do polski!?
  
 
pojęcie zajeżdżony i niezajeżdżony nie odnosi się chyba do auta rajdowego - po każdym rajdzie może być zajeżdżony a na nastepnym w pełni sprawny.
Ale masz racje ze cała przyjemnosć to zbudować od podstaw
Czy w tym ogłoszeniu co widziałeś była wymieniona cena ???
  
 
a tak wogóle to reszcie znalazłem co to znaczy VFTS

VFTS = Vilnius Fabrik Tuning Sport
  
 
Mnie tez meczyl ten skrot, ale teraz juz wiem co oznacza- heh
A mowiac ze jest zajezdzona, chodzilo mi o to ze jest po rajdzie, i pewnie jej nikt nie tknol(nie robil remontu generalnego) przed sprzedaza.
Niewazne zreszta!
A co do tego ogloszenia to poszukam tego i dam znac.
Na razie wiem tyle:
VFTS , v kopcovom prevedení,duralové kapoty ,140 koní,tlmiče Bilstein ,zavodné prevody ,stály prevod,samosvor,kolesa 15",palivová bezpečnostná nádrž ITT

tlumaczenie od kumpeli:
v kopcovom prevedeni - na rajdy gorskie
kapota - maska albo klakson(pewnie maski z duralu-wnioskuje)
zavodne prevody - rajdowa skrzynka biegow(najprawdopodobniej)
staly prevod, to jakby chyba skrzynia klowa-tak zgaduje- z tego co mi kumpela tlumaczyla to wynikalo ze skrzynia biegow ktora mozna operowac bez wciskania sprzegla.
palivova bezpecnostna nadrz - cos jakby bezpieczna miska paliwowa- pewnie jakis specjalny bak na paliwo.

Czyli jak widac, VFTS to nie tylko rozwiercona Lada z weberami i lepszym zawiasem.!
  
 
MAM I CENE
bagatela
cena 110 000 ,- Sk
mam nadzieje ze to ta sama Lada do sprzedania o ktorej pisalem Ja!!!
http://www.autokros.sk/bazar.aspLada VFTS na Sprzedaz
  
 
to jeszcze inna - ta z tej stronki co dałem ma 170 KM - tak tam pisze
wiadomo że VFTS to nie tylko silnik
a 110000 koron to coś koło 11000tys zł ???
to w sumie wcale nie tak drogo