Jakie szybki?.....prosze o porade

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na wiosne chcialbym cos zrobic z szybkami tylko nie moge sie zdecydowac czy przyciemnic czarna folia czy nakleic folie ala lustro, przyznam ze lustra bardzo mi sie podobaja coraz wiecej autek je ma najczesciej czarne furki. problem jest w tym ze do konca nie wiem czy w moim essim by pasowaly, kolor mam jasny i nie wiem czy trzymalo by sie to kupy(oczywiscie gdybym przyciemnial to juz wszystkie oprucz przedniej )czarne folie wydaja mi sie juz troszke oklepane co trzeci samochud je ma, dodam tylko ze mam jeszcze aluski 15srebrne i wydaje mi sie ze nie bylo by chyba najgorzej. jesli mozecie to doradzcie mi co bedzie lepsze, a moze ktos jest tak zdolny i zrobi fotomontaz mojego essiego z takimi szybkami abym mogl mniejwiecej zobaczyc jak by to wygladalo...........pozdrawiam
  
 
Co do czcarnych folii, to zgadzam się z tobą. Choć ładne to po części jest. Ja na wiosnę też będę coś robił z szybami, ale ja mam zamiar kupić taką folię, która nie jest ciemna, tylko przyciemniona. Żeby było coś przez nią widać, taka jest moim zdaniem najładniejsza i taką mam zamiar sobie sprawić. A w Twojej sytuacji wybrałbym lustro zamiast czarnej folii
  
 
"lustra" sa zabronione. Jak na zwykle przyciemnienie aladza przymyka oko tak na lustrzanki podobno nie
  
 
ja Ci proponuje tak:
ciemne, ale nie czarne, tylko lekko ciemne.....bo smoła jest brzydka, albo fotochrom.......ale napewno nie lustro
  
 
Cytat:
2005-01-31 23:35:29, micab pisze:
tylko lekko ciemne.....



czyli jasno czarne????
  
 
Cytat:
"lustra" sa zabronione.


Zgadza się, a na przenich bocznych musi być 70% przepuszczalności światła.
  
 
Ja mialem tez problem z wyborem folii na szybki. Zdecydowalem sie wreszcie na ciemna ,ale nie smole. Delikatnie widac co sie dzieje w srodku i wedlug mnie tak jest super. Polecam
  
 
Niestety na przednich bocznych nie moze byc nic... Brat mial przyciemnione na 30% czyli 70%przepuszczalo i niestety na rondzie miły pan policjant kazał nam zrywac.....
Inna rozmowa przy przyciemnianiu proszkiem, bo wtedy mowisz ze to fabrycznie
W przypadku foli bez roznicy na ile sie przyciemni przody i tak nielegal..
  
 
jak juz tyle rad jest to moze mi też doradzicie? na jaki kolorek zrobić szybki w swoim essim mylałem o bordowymale nie wiem jak sie to bedzie prezentowało albo czarnym . moze mi też pomożecie a moze jakiś inny kolorek? zdjęcia auta w profilu
  
 
PATENT ja mam podobny kolor do twojego (tylko ja mam MKVI 3d)i przymierzam sie na wiosne na lekko czarne. bordowych to nie widzialem, kiedys tylko czerwone ale mi sie nie spodobaly
  
 
Ja tam bym nie dawał bordo bo Ci sie optycznie wszystko"zleje"
lekko przyciemnione (wszędzie w jednakowej tonacji) i będzie spoko
  
 
ad.Davor-fotochrom
ad.Patent-ciemne (smoła)
  
 
nom te lekko przyciemnione w jednakowej tonacji moga prezentowac sie dobrze przy opcji luster chyba za bardzo odruznialy by sie czarne uszczelki bocznych szyb oraz tylniej takze chyba byla by kaszana.moglbym zaryzykowac ale to za duzo kasy kosztuje zeby puzniej przyciemniac drugi raz .ostatecznie wybieram przyciemnione(lekka czerń) takze dziekuje wam za pomoc co do kolegi Patent to wybierz takie jak ja.........bordo nie bedzie sie fajnie prezentowalo tymbardziej ze chyba bordo nawet nie ma sa tylko czerwone folie z reszta kiedys widzialem bordowego golfaIV z czerwonymi byla masakra(paskudztwo)ale to kwestja gustu a o gustach........................narka
  
 
no tak. wszyscy obstają za ciemnymi, teraz dylemat jakie? smoła, ciemne czy jasne??
  
 
Według mnie to tylko jasne!! Miałem juz w "maluchu" smołe i powiem szczerze że jak cofałem w nocy to musiałem otwierać drzwi bo ch..a było widać . A poza tym jasno czarne są bardziej stylowe. Według mnie.
  
 
no ja tez mialem w maluszku smole

kiedys byla taka moda a teraz lustra albo lekka czern a najlepsze jest to ze wiele fur w ogole juz nie przyciemnia szyb bo tak naprawde przy eleganckim lakierze i ladnych felgach wcale nie sa potrzebne szybki...............zreszta w szybkich i wscieklych2 jesli moge przytoczyc.............te fiolety w pierwszej furce ktora pomyka na wyscigi wygladają pieknie (wnetrze biale i fulll fioletow.....piekne)