Fotki potrzebne,hilfe !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
drodzy kącikowicze,mam do was prośbę,pogrzebcie w zasobach swoich twardzieli i jeżeli macie to podeślijcie mi fotki silnika 2.5 montowanego w mondeo st200,wszelkie linki mile widziane.
potrzebuję w miare szczegółowe zdjęcia tego silnika a szczególnie okolic kolektora dolotowego i przepustnic


BTW:fotki proszę podesłac na maila: hubert@ema-epc.com.pl

za pomoc z górki dzięki
  
 
co ty kombinujesz??
  
 
Cytat:
2003-01-23 13:46:42, mejson pisze:
co ty kombinujesz??



zobasz już nie długo
  
 
Niestety tego w zasobach nie bede mial ale moge poszperac po sieci, czego sie nie robi dla Eresiatka
  
 
Ja mam Cougara 2.5 (ten sam silnik co w mondeo) - niestety nie jest to silnik z modelu ST tylko ten zwykly 170 konikow

Swoje zdjecia bede tez dopiero niedlugo robil.
Jedyne zdjecie to ponizej z netu.

A co bedziesz robil, moze ja bym mojego 170 koni na 205 podrasowal
  
 
hmmm..a nie chcesz sprzedac tego silniczka??
  
 
Glosniki i wzmacniacz tak ale silnik nieeee

  
 
Ładnas zegarkas
  
 
Cytat:
2003-01-23 14:41:18, Tomek_M pisze:
A co bedziesz robil, moze ja bym mojego 170 koni na 205 podrasowal



powiem tyle,w tym silniku wielka moc drzemie ...
  
 
coby was długo w niepewności nie trzymac to narazie powiem tyle że z tego silnika potrzebuję porzepustnicę a potem ... kto wie
  
 
Cytat:
2003-01-23 16:38:13, eres pisze:
coby was długo w niepewności nie trzymac to narazie powiem tyle że z tego silnika potrzebuję porzepustnicę a potem ... kto wie



A ja może bym wstawił taki silniczek do mojego MkIV i dospawał skrzydła.

Tylko musiały by być ze zmienną geometrią
  
 
cos mnie się zdaje, że nas niedługo eres zaskoczy nowym wynalazkiem essie zmiksowany z mondeo z dodatkami z jaguara i przyspieszeniem z formułuy 1...
loozik
  
 
Cytat:
2003-01-23 15:28:48, Tomek_M pisze:
Glosniki i wzmacniacz tak ale silnik nieeee




A całe to śliczne autko?
  
 
najlepsza jest ostatnia fotka - dodatkowa bateryjka po świeceniu nocą ale fajna bryczka
  
 
na fotce silnika nie wiele widac to co sie chce zobaczyc
 
  
eReSie, poszukam. Ma gdziesik trochę fotek Kuguarów.
  
 
widze ze moja wizja ze wstawieniem widlaka do sliwuchny poruszyla i innych kolegow
  
 
Znalazlem jeszcze cos
  
 
Cytat:
2003-01-23 22:44:40, mejson pisze:
widze ze moja wizja ze wstawieniem widlaka do sliwuchny poruszyla i innych kolegow



muszę cię zadziwic bo ja nie mam zawiaru pakowac się w widlaka tylko w ...
  
 
cholera dopiero teraz jak zobaczyłem ten silnik to mondeo st200 gościa z mojego osiedla nabrało dla mnie dużej atrakcyjności,
... chętnie zamiast takiego silnika do mojego essiego wpakowałbym sie do tego mondeo... (nawet kolor taki sam)
Tomek (styba)