Jaki wzmacniasz SONY czy ALPINE???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zamierzam kupic subwoofer i do tego wzmacniacz. Mam do wybory suby: INFINITY KAPPA 100.3 SE albo SONY XS-L101P5. I jeszcze jaki do tego dobrac wzmak: ALPINE MRP- M350 jednokanalowy czy ALPINE MRP- T220 dwukanal i go zmostkowac albo SONY XM- 2100 GTX takze dwukanalowy. Czy moze mi ktos doradzic??
  
 
Zdecydowanie sub Infinity!! Nie ma tutaj żadnych wątpliwości co do tego. A jeśli chodzi o wzmacniacz, to zdecydowanie NIE Sony! Ale który z tych dwóch, to niestety ciężko mi powiedzieć.
  
 
INFINITY świetne sprzęty robi więc polecam tej firmy sub, a co do wzmacniacza to chyba ALPINE MRP- M350 (ale to niech się wypowiedzą fachowcy)
 
 
Bez wątpienia NIE Sony w każdej z tych kategorii. Sub Infinity a sub Sony to przepaść! Tak samo amp Alpine i Sony. To jak porównanie Lexus vs Suzuki... Nie umniejszając oczywiście wartości marki Suzuki
  
 
Panowie, a jak On dorwie do ręki M1 to co powiecie ?
  
 
No ja nic nie powiem, bo niebardzo sie orientuje co to M1
  
 
hehe prosze oto M1
  
 
O proszę, w Białymstoku, chyba zaraz polecę i kupię...
  
 
No widze, że to kawał sprzętu jest, tylko kurde nigdzie nie moge znaleźć opisu do tego. Po rozmiarach domyślam sie, że to potężna dwukanałówka ;]
  
 
Bo niestety wiekszosc ludzi nie wie ze sony tak kiedys namieszalo
  
 
Nawet jeśli dorwie M1 to profanacją byłoby tak dobry sprzęt wykorzystywać do napędzania suba.

Co do suba to jasne że Infinity ale osobiscie poszukałbym jakiegoś dwucewkowca. A wzmak mono.

Pozdrawiam.