ASO taniej !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Szanowni koledzy!

W zwiazku z tym, iż w nasze szeregi wstępuje coraz więcej osób z mojego regionu, postanowiłem trochę ponegocjować........ wiem jakie jest nastawienie wiekszosci do ASO, ale czasem musimy tam jeździeć, z takiej czy innej przyczyny. Dlatego przeprowadziłem dzisiaj rozmowę z Prezesem Mega Sp. zo.o. w Białymstoku, który przychylił się do mojej inicjatywy, a mianowicie - wszyscy, ktorzy powołają się na przynależność do LOB lub OKP dostana 10% rabatu na usługę, 5% na części i akcesoria oraz zostaną MIŁO i SUMIENNIE obsłużeni!!!!! Naprawdę jest tam kilku gości z głowa, takich którzy nie wychowali się w aso tylko pracowali wczesniej w dobrych warsztatach.
Jeżeli mimo tego będziecie mieli problem z tym ASO, proszę zgłosic to do mnie

Namiary na ASO:

Mega Sp. zo.o.
Białystok, ul.Gen.Maczka
tel. 085/ 6543355 najlepiej prosic z p.Adamem lub p.Leszkiem - szef serwisu.

p.s. proszę moderatorów klubów o umieszczenie tej informacji w dziale upusty.

Pozdrawiam

Robert
  
 
res nie mamy działu upusty
ale gratulacje za inicjatywę
post trafia na górę
pzdr
  
 
Namiary na ASO:

Mega Sp. zo.o.
Białystok, ul.Gen.Maczka
tel. 085/ 6543355 najlepiej prosic z p.Adamem lub p.Leszkiem - szef serwisu.

Heh, ja niestety mam jak najgorsze zdanie o tym serwisie. Dużo lepiej, przyjemniej zostałem obsłużony w TOP Auto. To nie jakaś kryptoreklama. W Mega poprostu ma się wrażenie, że pracownik ma Cię w dupie i nie zależy mu na kliencie. Ostatnio mojego znajomego nie wpuścili na serwis. Musiał czekać w poczekalni na samochód. Ja zawsze patrzę, co mi dłubią w samochodzie. Już się tyle nasłuchałem, że poprostu nie wierzę mechanikom z ASO.

Ale to tylko moje osobiste odczucia co do tego ASO.

Pozdrawiam
Konrad
  
 
Witam
No to zazdroszczę wam. W Słupsku to lepiej omijać z daleka ASO. Drodzy są nieziemsko i partacze straszliwi. Nierzadko mówią że zostało zrobione a okazuje się że nic nie zrobili. Gdyby to nie było forum użył bym mocniejszych słów. Na samą myśl o nich krew zaczyna wrzeć.

  
 
ConradV6 - przykro mi, że masz takie doświadczenia..... nie wiem czym to jest spowodowanie. Ja przez 3 lata serwisowałem auta w Top Auto i niech ich ziemia pochłonie!!!!! Nie będę sie rozpisywał na ten temat bo się zdenerwuję niepotrzebnie Od momentu powstania Megi, przeniosłem się do nich....i powiem szczerze poza jakimiś małymi szczegółami nie mam im nic do zarzucenia.
Condrad, nie wiem dlaczego Cię nie chciano wpóścić na serwis (generalnie jest taka zasada, że klient nie powinien wchodzić) ale odstępują od tej zasady. Żywym przykładem tego jest Malutki22, który ostatnio był tam na Techu...
Zresztą, ja dałem propozycję, jeżeli ktoś powoła się na klub abo na mnie, ja za to ręczę. Jeżeli Tobie to nie odpowiada - ja nikogo do niczego nie zmuszam. Żyjemy w wolnym kraju


p.s. Condrad czy ty wcześniej mieszkałeś może w Ostrołęce...???


Pozdrawiam
  
 
Witam. Ja osbiście podchodziłbym bardziej sceptycznie do ASO i innych warsztatów. Wszystko zalezy od ludzi, którzy aktualnie tam pracują. W Lublinie są 2 aso, ale żaden nie jest doskonały. Osobiście jak mam potrzebę to jadę do votex-u i umawiam się z takim jednym facetem. Resztą on kieruje, potrafi dobrze doradzić i sam ma całkiem dużą wiedzę na temat opli. Trafienie na dobre aso to jakby złapać 2sroki za ogon. ciężko trafić.
Pozdrowienia
Radek
  
 
Cytat:
2003-03-07 10:48:34, Res pisze:
p.s. Condrad czy ty wcześniej mieszkałeś może w Ostrołęce...???



Ooo, a skąd to skojarzenie ? Rzeczywiście pochodzę z Ostrołęki

Pozdrawiam
Konrad
  
 
hehe Conrad to nie skojarzenie...ja też pochodzę z Ostrołeki i znam Cię z widzenia....po prostu widziałem Cię w Omce w Białymstoku...często przejeżdżasz koło Polmozbytu przy ul.Zwycięstwa a ja mam tam firmę

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-04-02 14:26:42, Res pisze:
hehe Conrad to nie skojarzenie...ja też pochodzę z Ostrołeki i znam Cię z widzenia....po prostu widziałem Cię w Omce w Białymstoku...często przejeżdżasz koło Polmozbytu przy ul.Zwycięstwa a ja mam tam firmę

Pozdrawiam



Heh, w Polmozbycie pracuje moja kobieta, a ja robię za taksówkę, więc jestem tam prawie codziennie Zresztą obsługuję Polmozbyt pod kątem dostępu do internetu i stron WWW

Pozdrawiam
Konrad
  
 
Conrad wpadaj na kawę!!!!!!!!!! W budynku Polmozbytu Plus (wejście jak do salonu Fiata) I p. ze schodów na lewo - szklane drzwi i jesteś u mnie ), jak cos to mój nr jest w assistance

Pozdrawiam
  
 
Cześć.
Dobrze, że są osoby, które chcą coś zrobić dla innych, jednym słowem bezinteresownie pomóc. Niestety żałuje, że w Warszawie jestem zdany na szczęście przy wyborze warsztatu. narazie jest OK.
  
 
Hej.
Moze teraz ja swoje trzy grosze wtrace. Mega to ASO jak kazde inne ani dobre ani zle. Wszystko zalezy od ludzi. Wazne czy sa to pasjonaci czy nie.Tam tez niestety wkrada sie rutyna a mam nadzieje ze nie zlosliwosc do klienta. Znam tam dwoch ludzi - Piotr na czesciach i Waldek na warsztacie. Wierzcie mi bywaja dni dobre izle bywaja ludzie dobrzy i zli. A poza tym jak placa taka praca - dotyczyczy prawie wszystkiego w Polsce tak wiec ASO tez.
Pozdrawiam
  
 
Witam co do ASO u nas w Gdańsku lub Gdybi nie nażekamy na pracowników tych stacji powiem wam że w Gdyni zostałem obsł. na Piątke. He większych partaczy widziałem w Firmowym salonie Opla w Gdańsku TAK Panowie opel ma takich pracowników a płacić trzeba niestety bardzo dóżo POZDRAWIENIA DLA WSZYSTKICH POSIADACZY WSPANIAŁYCH OMESI
  
 
Panie i Panowie jeszcze nie kupiłem omegi a już mam problem serwis w W-wie na pradze wprowadził mnie w błąd dotyczący silnika stwierdzili że c20xe był montowany w omedze z 93r i jeszcze że mogą go serwisować! mam w nosie takie aso
  
 
Eee tam. Takie upusty, to mają w niektórych ASO np dla tych, którzy pojawią się z zepsutą bryką o 6:30 (W-wa: Mangalia, Rudnickiego). A i o normalnej porze jak sie przyjedzie i postęka, to rura mięknie. Może nie w czasie nawału pracy, ale czasem i w ASO jest przestój...
Krzysiek Modzelewski

(odp na pierwszego posta w wątku)

[ wiadomość edytowana przez: kmodzele dnia 2004-06-09 02:51:40 ]
  
 


[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2004-09-02 14:35:48 ]
  
 
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia ze stacją obsługi Opla w Ostrowcu Świętokrzyskim, a szczególnie oczywiście z serwisowaniem tam Beci ??
Znam osobę, która robi tam przeglądy Corsy '99, ale to jednak jakby inny poziom techniki
JaC
  
 
Cytat:
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia ze stacją obsługi Opla w Ostrowcu Świętokrzyskim, a szczególnie oczywiście z serwisowaniem tam Beci ?? Znam osobę, która robi tam przeglądy Corsy '99, ale to jednak jakby inny poziom techniki JaC


Będę w następny weekend w O-cu i zajrzę do nich. Ciekawi mnie ile zaśpiewają za reset airbaga, podzielę się wrażeniem. ;]
Czy chodzi Ci o to nowe ASO na przeciwko ciepłowni?
http://www.obrecki.pl/opel/index.php

Pozdrawiam,
ufo
  
 
Zastrzeliłeś mnie Ufo - a są dwa ???

JaC


Cytat:
Czy chodzi Ci o to nowe ASO na przeciwko ciepłowni?

  
 
Świeta prawda co do wykonywania pracy za taka place. Ostatnio oddalem do serwisu Opla w Koszalinie swoje malenstwo na zmiane elementow gumowych w zawieszeniu. Spoko, zdarli jak z zyda no ale mam oryginalne z wielkim upustem 10% Na drugi dzien przyjechal do nich bo powiesil mi sie plywak od poziomu. I co mi powiedzieli " mam sie przejechac dosyc szybko po duzych dolach to mi sie odwiesi" Spoko. Dzien wczesniej robilem zawieszenie a teraz mam zapierdzielac jak persing po dziurach wielkosci wulkanu . Wysmialem ich na miejscu to sie troche zdziwili.. Nie polecam tego tak zwanego serwisu.