Dwie syreny 105 w Swarzędzu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!
nie wiem, czy to kogokolwiek zainteresuje, ale na szrocie w Swarzędzu (ul. Rabowicka) stoją 2 sztuki syreny 105, w stanie raczej kiepsim, ale pare detali pewnie jeszcse mają (np. jedna ma listwy na bokach), wypatrzyłem też we wnętrzu jedzej z nich ciekawą czerwoną wykładzinę (coś jak ta w starych DFach) na podlodze (nie znam się na tym, nie wiem, czy to jakaś samoróba, czy fabryczna)
  
 
Szrot to złomet o ile sie nie myle, ale znajac ich bo kiedyś tam pare rzeczy kupowałem to mogą byc nie przychylni co do ceny zakupu. Jeśli by kogoś interesowało to dzis na giełdzie staroci na garbarach w rzeźni wypatrzyłem licznik pradopodobnie od syrenki, ale nie jestem pewien i cena także mi nie jest znana ale jego stan była zadowalajacy wizualnie powiedzmy na 5+.
  
 
kupowalem tam kilka detali (do kanta) i chyba znam drozsze szroty... no ale niewazne
tez widywalem (czesto) w rzezni na garbarach zegary, predkosciomierze, wskazniki do syren i warszaw, ze stanem bywalo roznie, ale faktycznie zdarzaly sie piekne egzemplarze, jak nowe
pozdrowka