Nie mam jeszcze wizji pomóżcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niedawno sprowadziłem sobie eskorcika stał sobie i marzł na placu w niemczech! był najpiękniejszym autkiem ma on już parę latek ale silnik jeszcze zdrowy ! chciałbym zadbać troszkę o niego i nie mam pomysłu jak go tuningować! co do mocy raczej nie chce mi się tam grzebać i tak ma piardnięcie , kólka się kręcą a stoi w miejscu! zależy mi na wyglądzie i estetyce! oczywiście wiadomo wlew do roboty i mała naprawa lewego nadkola ! więc zaprawki bedą i tu i tam! chciałbym zebyście pomogli mi podżucić jakieś pomysły! jak można od razu z zdjęciami i ceną przeróbki! z góry dzięki!
  
 
moja wizja na essiego to:
- przód RS, oczywiście białe kierunki
- tył zderzak z linii RS, albo spoilerki od RS-a
- progi RS
- oryginalny spoilerek na klape
- ładne koła, minimum 15", najlepiej 16", a 17" to już wogle
- gleba....minimum -40mm
- lusterka od mk7

po tych modyfikacjach autko będzie prezentowało się naprawdę super....oczywiście moim zdaniem, bo nie lubie zderzaków i spoilerów no name z laminatu, podobają mi się akcesoria fabryczne....

jak byś chciał pójść jeszcze dalej....to proponuje zmiane przodu na mk5, najlepiej z maską RS, do tego bad-look.....i będzie miodzio , do tego polecam jakiś hokej pod zderzak z przodu
  
 
oj Micab Ty tylko : gleba i gleba

a tak poważnie to rzeczywiście, tak jak Mican napisał maska od RS ( z garbami i już bedzie o wiele lepiej się prezentował)

ja na początku jakieś ładne alumnki bym se kupił, jakąś piękną końcóweczkę wydechu
  
 
Zobacz sobie na ubranka do essiego robione przez carzone - dla mnie bomba - sam sie zastanawiam czy takiego body kita nie wrzucic

http://www.carzonespecials.com
  
 
mnie osobiście spoilery carzone kompletnie nie podchodzą, tak jak by były z innej bajki niż auto
  
 


mozna by je jescze ciut zmienic/wymodelowac przed malowaniem

no i rury bym rozstrzeli i oczywiscie koncowy a'la Mugen
  
 
Napisz najpierw jaką kasa dysponujesz a potem bedzie rozmowa.
Bo to co ci Micab napisał to leekim dydkiem 2500 zł.
  
 
1. Tylko MK VII
2. Mnie tam też nie podchodzi...
Popieram wizję Micaba, może bym ją trochę po swojemu udoskonalił, no ale..
  
 
wiadomo, że tuning do tanich nie należy....ale można robić etapami....przecież, że nie kupisz wszystkiego za jednym razem....
z drugiej strony ospoilerowanie carzone napewno będzie wiele droższe.....nie mówiąc już o tym, że np. mi się kompletnie nie podoba

lubie german-style.....delikatnie, akcesoria fabryczne, bez przepychu, ze smakiem.....

na pierwszy ogień zmieniłbym koła i zawias.....bo te dwie przeróbki najbardziej wpływają na korzystny wygląd auta....

mss....wiadomo przecież, że gleba musi być.....wkońcu to motto BTT
  
 
gusta - wiadomo kazdy inne ma -
a co do ceny ospoilerowania carzone to caly zestaw w firmie okolo rok temu kosztowal 640 zeta - czyli przod, tyl i progi - to jest drogo??
  
 
Marcel o czym Ty piszesz ?! 640 zeta ?? Jak sprawdzalem w tamtym roku w carzone to mi wychodzilo jakies 6 tys za calosc ?! Skad ta rozbieznosc ?? Chyba ze mowisz o jakims polskim produkcie a la carzone
  
 
dokładnie marcel....przecież markowy kit napewno nie kosztuje tylko 640zl ....za tyle to można kupić jakieś podróbki "NO NAME" ale napewno nie oryginały CARZONE
  
 
panowie kasa się znajdzie! może ne w ciągu jednego miesiąca ale dam rade 1.5 tyś odlożyć miesięcznie! no białe zegary płetwa i oryginalna sportowy wydech już zainstalowany! mówicie obniżyć hmm te nasze polskie drogi ale alu raczej prosto z niemiec nowiutkie tylko musze upatrzeć sobie model! Piszcie dalej i z wyceną przeróbek jak można!
  
 
- zeby mi sie az tak pojebało?? -

musze to sprawdzic

a przy okazji jakis czas temu znalazlem na allegro podrobe a'la carzone - dokladnie te same spoilery czyli 4 szt - 460 zeta na allegro - NA BANK!!!!!!!
  
 
yyy 4 sztuki ?? spoilery ?? hmm z tego co ja wiem to w tym komplecie jest 1 spoiler na klape, 2 progi i zderzaki ktore sa calosciowe, to co jest widoczne na zdjeciu to nie sa dokladki pod zderzak
  
 
eeej no Tazz synapsy cie nie sluchaja czy maja zabawe przy ognisku polaczona z klaskaniem - chodzi mi o komplet 4 (czterech) sztuk - zwal jak zwal - kazdy wie o co chodzi - przedni - tylni i 2 (dwa) progi razem 4 czesci
  
 
ehehe dobre spox bez urazy niech bedzie zwal jak zwal