Dziś przegląd trzymajcie kciuki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie zobaczymy czy przejdzie

3majcie kciuki za moja carówke

pozdr
  
 
Trzymam!!! Ja mam w maju, a już mi się hamulce po nocach śnią
  
 
No wlasnie ja z braku funduszy 2 tyg temu wlozylem klocki fomara i sciaga troche w lewo dlatego prosze o te kciuki

pozdr
  
 
Cytat:
2005-02-08 13:58:43, BassenMS pisze:
Trzymam!!! Ja mam w maju, a już mi się hamulce po nocach śnią



chyba mamy podobne koszmary w nocy

thanielku - 3mamy qciuki
  
 
Trzeba było tu koło mnie pojechać. Pracują tu bardzo życzliwi fachowcy. DrPrzemek był bardzo zadowolony.
  
 
moj bez znajomosci przegladu nie przechodzi....
  
 
oczywiscie chodzi o to, ze znasz kolesia od przegladow od wielu lat i wiesz, ze jest bardzo dobrym fachowcem i dzieki niemu twoj samochod jest w tak idealnym stanie, gdyz zawczasu informuje cie o zblizajacych sie usterkach, a ty dokonujesz wymiany podzespolow. zupelnie tak jak ja. trzymam sie tego rowno. nie ma to jak rzetelny diagnosta.
  
 
wlasnie pacanku to mialem na mysli
  
 
I ja mam na początku maja, coprawda u znajomego pana Krzysztofa to nie potrzeba mi auta-tylko dowód auta i odpowiednią ilośc biletów NBP Ale w zeszłym roku wjechałem na przegląd tak żeby wiedzieć co i jak z autem.....i sie okazało że by przeszedł bez niczego. Tylko ten mój magik mówi-pan sobie tylko wstawi te tłumiki co brakuje bo ciut głośny
  
 
Moje auto przeszło ostatni przegląd bez ceregieli. Tylko jak co roku wyrażali niezadowolenie z tego, że mam gaz na śrubkę, a nie z komputrem. Zmówili się czy co?
  
 
Mój (odpukać) tez przechodzi bez problemów, tylko sie zawsze pytają kiedy jakiś zlot naszego klubu jest i czemu tak daleko
  
 
Mój ma w Maju i jestem raczej dobrej myśli
  
 
Cytat:
2005-02-08 17:54:49, Yoshi81 pisze:
Mój ma w Maju i jestem raczej dobrej myśli



Moj tez w maju... boje sie...
  
 
a moj w kfietniu... i sie nie boje
  
 
kFiat w kFietniu nie ma prawa kFita nie dostac


[ wiadomość edytowana przez: BolimA dnia 2005-02-08 18:02:29 ]
  
 
Cytat:
2005-02-08 13:56:17, thaniel pisze:
No właśnie zobaczymy czy przejdzie 3majcie kciuki za moja carówke pozdr


No i jak brzmi wyrok?
  
 
A moje fiaty przeglądnęły się dopiero co - w styczniu: 19 i 25. W obu dowodach są pieczęcie, każda inna.
  
 
Wal sie!
W kFietniu kFszystkie kFiaty dostaja kFity
  
 
Cytat:
2005-02-08 16:45:55, Grzech pisze:
Moje auto przeszło ostatni przegląd bez ceregieli. Tylko jak co roku wyrażali niezadowolenie z tego, że mam gaz na śrubkę, a nie z komputrem. Zmówili się czy co?



taki przepis ze od jakiegoś czasu instalki musza być z kompem

poztym mój przechodzi bez zadnej problemów i nie trzeba dawać w łape
  
 
Cytat:
2005-02-08 16:45:55, Grzech pisze:
Moje auto przeszło ostatni przegląd bez ceregieli. Tylko jak co roku wyrażali niezadowolenie z tego, że mam gaz na śrubkę, a nie z komputrem. Zmówili się czy co?




o moim fiaciku (zawsze jade po umyciu go) mowi diagnosta: "tylko pozazdrościc stanu technicznego"